Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Atvars, Gvido
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Otrdiena, 31. marts
12:42
Amatpersonas viedoklis

Šajā sadaļā Jums ir iespēja iepazīties ar Jelgavas pašvaldības amatpersonu un speciālistu viedokļiem dažādos aktuālos jautājumos.

RSS
Jāsāk projektēt Ziemeļu šķērsojums un Valsts ģimnāzijas rekonstrukcija (23.02.2015.) Komentēt
Ceturtdien Jelgavas domes deputātiem būs jālemj par šā gada pilsētas budžeta apstiprināšanu – pagājušajā nedēļā darbs pie budžeta projekta noslēdzies domes komitejās. Sagatavotais budžeta projekts šim gadam paredz, ka pašvaldības ieņēmumi būs 56,9 miljonu eiro apmērā, kur apjomīgākie darbi ir satiksmes termināļa infrastruktūras rekonstrukcijas pabeigšana ap dzelzceļa staciju, Lietuvas šosejas posma rekonstrukcijas pabeigšana un divu nozīmīgu projektu aizsākums: Ziemeļu tilta un Jelgavas Valsts ģimnāzijas rekonstrukcijas projektēšana.
A.Rāviņš: Sabiedrību vieno tolerance (09.02.2015.) Komentēt
Mūsu pilsēta vēsturiski ir daudznacionāla, kur dzīvo vismaz pārdesmit dažādu tautību cilvēki.  Vairums šeit jūtas droši un ir toleranti savā attieksmē viens pret otru. Diemžēl notikumi Ukrainā ir sašķēluši tautiešus Latvijā, tas noticis arī Jelgavā. Izmantojot nestabilo situāciju, ir bezatbildīgi spēlēt uz cilvēku nacionālajām jūtām, savstarpēji naidot, neuzņemoties atbildību. Demokrātiskā sabiedrībā katram cilvēkam ir tiesības uz savu viedokli, respektējot arī citus. 
Tuvākajos gados varēsim vairāk pievērsties pilsētas mikrorajoniem (19.01.2015.) Komentēt
15.janvāra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Juriju Strodu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par aktuālajiem projektiem Jelgavā un pilsētvides attīstību.
Lai pilsētas 750 gadu jubileja ir svētki katram jelgavniekam! (25.12.2014.) Komentēt
18.decembra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par Jelgavas jubilejas gadu, aktuālajiem projektiem pilsētā un ekonomisko attīstību.
Saglabāsim mieru un veselo saprātu (25.09.2014.) Komentēt
Publiskajā telpā šobrīd izskanējusi informācija par nacionāla rakstura konfliktu Jelgavā. Mūsu pilsēta vēsturiski ir daudznacionāla, kur dzīvo vismaz pārdesmit dažādu tautību cilvēki, kuri pilsētu uzskata par savām mājām, šeit jūtas droši un ir toleranti savā attieksmē viens pret otru. Šis ir laiks, kad sabiedrība daudzas lietas uztver saasināti. Cilvēciski strīdi un nesaskaņas mēdz būt ģimenēs, skolās, darba kolektīvos. Diemžēl ne vienmēr tie tiek risināti miermīlīgā ceļā.
Jelgavai priekšā vērienīgi projekti un 750.gadu jubileja (29.05.2014.) Komentēt
29.maija laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par investīciju piesaisti, aktuālajiem projektiem pilsētā un Jelgavas attīstību.
Investīcijas rada jaunas darba vietas (19.12.2013.) Komentēt
19.decembra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par aktuālajiem projektiem pilsētā, investīciju piesaisti un Jelgavas attīstību.
Līdz 2015.gadam līdz minimumam samazināsim rindas bērnudārzos (18.12.2013.) Komentēt
28.novembra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Aigaru Rubli. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par pārmaiņām izglītības sistēmā, profesionālajām izglītības programmām un sporta attīstību pilsētā.
Jelgavā ir notikušas nopietnas pārmaiņas, kas maina mūsu ikdienu (27.12.2012.) Komentēt
20.decembra laikrakstā „Jelgavas Vēstnesis” tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar laikrakstam pausto viedokli.
Stāvoklis ir slikts, bet stabils (17.12.2012.) Komentēt
10.decembra laikrakstā „Latvijas Avīze” tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar laikrakstam pausto viedokli.


 
www.jelgava.lv © 2002-2015, Izstrādājis SIA DatorCentrs