Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Ginters, Guntra, Marianna
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Sestdiena, 20. septembris
6:53
Amatpersonas viedoklis

Šajā sadaļā Jums ir iespēja iepazīties ar Jelgavas pašvaldības amatpersonu un speciālistu viedokļiem dažādos aktuālos jautājumos.

RSS
Jelgavai priekšā vērienīgi projekti un 750.gadu jubileja (29.05.2014.) Komentēt
29.maija laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par investīciju piesaisti, aktuālajiem projektiem pilsētā un Jelgavas attīstību.
Investīcijas rada jaunas darba vietas (19.12.2013.) Komentēt
19.decembra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par aktuālajiem projektiem pilsētā, investīciju piesaisti un Jelgavas attīstību.
Līdz 2015.gadam līdz minimumam samazināsim rindas bērnudārzos (18.12.2013.) Komentēt
28.novembra laikrakstā "Jelgavas Vēstnesis" publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Aigaru Rubli. Piedāvājam iepazīties ar pausto viedokli par pārmaiņām izglītības sistēmā, profesionālajām izglītības programmām un sporta attīstību pilsētā.
Jelgavā ir notikušas nopietnas pārmaiņas, kas maina mūsu ikdienu (27.12.2012.) Komentēt
20.decembra laikrakstā „Jelgavas Vēstnesis” tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar laikrakstam pausto viedokli.
Stāvoklis ir slikts, bet stabils (17.12.2012.) Komentēt
10.decembra laikrakstā „Latvijas Avīze” tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar laikrakstam pausto viedokli.
Latvijas valsts sākas pašvaldībās (21.11.2012.) Komentēt (1)
15.novembra laikrakstā „Neatkarīgā Rīta Avīze” tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar laikrakstam pausto viedokli par Latvijas Pašvaldību savienību, pilsētvides attīstību, uzņēmējdarbības vidi un izglītības jomu.
Dārgākie mācību priekšmeti ir svešvalodas, darbmācība un vizuālā māksla (06.09.2012.) Komentēt
6.septembra laikrakstā „Jelgavas vēstnesis” publicēta intervija ar Jelgavas izglītības pārvaldes vadītāju Guntu Auzu. Piedāvājam iepazīties ar laikrakstam pausto viedokli par šobrīd plaši apspriesto jēdzienu "bezmaksas izglītība", kā tas izpaužas praksē un citām aktualitātēm izglītības jomā Jelgavā.
Ja nebūs profesionāļu, nebūs rūpniecības (30.05.2012.) Komentēt
Šogad Jelgavā aktuālas ir divas tēmas - lielie infrastruktūras projekti un izglītība. Pilsētā jāuzsāk vai jānoslēdz vairāki nozīmīgi projekti, kuri nākotnē iezīmēs Jelgavas vaibstus. Ne mazāk svarīgi ir izglītības jautājumi, jo Ministru kabinets ir apstiprinājis to profesionāli tehnisko skolu sarakstu, kuras saņems ES fondu finansējumu profesionālās izglītības un zinātnes attīstības aktivitātēs. Šajā sarakstā nav nevienas no esošajām Zemgales profesionālās izglītības iestādēm. Par iespējām apgūt arodu Zemgalē, tai skaitā Jelgavā, un jaunā lēmuma sekām uz nodarbinātību un ražošanas attīstību Jelgavā, vairāk stāsta Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.
Jelgava - pilsēta izaugsmei (28.04.2012.) Komentēt
28.aprīļa laikrakstā „Latvijas avīze” rubrikā „Redakcijas viesis” tika publicēta intervija ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu. Piedāvājam iepazīties ar laikrakstam pausto viedokli par pilsētvides attīstību, uzņēmējdarbības vidi, pārmaiņām izglītības jomā un darbu tūristu piesaistei.
Saliedēt sabiedrību var tikai ar ilgstošu darbu (24.02.2012.) Komentēt
Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš uzskata, ka referendumā izceltais valodas jautājums nav mūsu sabiedrības saliedēšanas lielākā problēma. Svarīgākais ir piederības un attieksmes jautājums, kuru risinot, jebkuros apstākļos ir jāsaglabā savstarpējā cieņa un sapratne.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs