Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Jēkabs, Žaklīna
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Piektdiena, 25. jūlijs
6:38
Laika ziņas
Gaisa t° 18.88 °C
Vējš ZR 1.41 m/s
Nokrišņi -
Rel. mitrums 94.99 %
Redzamība 2000 m
mērījums 25.07.2014. 06:34
Ūdens temperatūra Lielupē
28 °C
mērījums 25.07.2014.
Gaisa kvalitāte
Hercoga Jēkaba laukums
NO2 2.29 μg/m3
Putekļi 30.85 μg/m3
Sarmas iela 4
NO2 3.27 μg/m3
Putekļi 37.23 μg/m3
mērījums 24.07.2014.
Jelgava runā
Modernizēs Jelgavas un Cukurfabrikas dzelzceļa stacijas (24.07.2014.) Komentēt
24.jūlijā svinīgā pasākumā parakstīts līgums par 16 pasažieru staciju modernizāciju Jūrmalas un Jelgavas virzienā, un tas nozīmē, ka „Latvijas dzelzceļš” sakārtos arī Jelgavas un Cukurfabrikas stacijas. Projekts paredz, ka Jelgavas dzelzceļa līnijā tiks modernizēta arī Olaines stacija.
Pabeigti būvdarbi Pasta salas dienvidu galā (23.07.2014.) Komentēt
Ar laukakmeņu krāvumiem un stiepļu pinumiem nostiprināti krasti, kas novērš to izskalošanu, vides izpratni veicinošs bērnu rotaļu laukums – tā ir daļa no paveiktajiem darbiem Jelgavā, Pasta salas dienvidu galā.  Realizējot ERAF līdzfinansēto projektu „Vides izpratnes veicināšana Jelgavas un Šauļu pilsētās”, darbus veica SIA „Ceļu būvniecības sabiedrība „Igate””. Būvniecības darbi turpinās salas ziemeļu galā un iedzīvotājiem būvdarbu zonā atrasties ir aizliegts.
Smaku pilsētā rada dūņas Komentēt
Iestājoties karstajam laikam, SIA „Jelgavas ūdens” notekūdeņu laukos notiekošie bioloģiskie procesi veicina smaku izplatību. Smaka pastiprinās, kad notiek dūņu izvešana lauku mēslošanai. „Jelgavas ūdens” plāno šos darbus pabeigt šonedēļ. SIA „Jelgavas ūdens” atvainojas par sagādātajām neērtībām.
Turpinās pieteikšanās Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartei Komentēt
No pirmdienas, 21. jūlija, SEB bankas Jelgavas filiālē, Akadēmijas ielā 3, sākusies pieteikumu pieņemšana Jelgavas pilsētas iedzīvotāja elektroniskās kartes noformēšanai. E-kartei var pieteikties jebkurš iedzīvotājs neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.  No 1. augusta, ar e-karti norēķinoties pilsētas sabiedriskajā transportā, pasažieri autobusa biļeti varēs iegādāties par 85 centiem. Pērkot autobusa biļeti par skaidru naudu, tās cena būs 1 eiro. Tādējādi par braucienu pilsētas autobusā mazāk maksās tie, kuri norēķināsies bez skaidras naudas.
Aicina ziedot asinis Komentēt
Sestdien, 26.jūlijā, no pulksten 10 līdz 14 Valsts asinsdonoru centra (VADC) specializētais autobuss gaidīs asins ziedotājus Hercoga Jēkaba laukumā. Īpaši aicināti atsaukties cilvēki, kam ir 0 rēzus negatīvā, A rēzus pozitīvā, A rēzus negatīvā un B rēzus negatīvā asins grupa. Tāpat samazinājušies arī 0 rēzus pozitīvās asins grupas krājumi.


 
Jūsu viedoklis
Kāds ir piemērotākais nosaukums bērnudārzam Ganību ielā 66?
Ganiņš
Alnēns
Vinnijs Pūks
Kāpēcīši
Skudriņa
Mazulītis
Saulīte
Bitīte
Kukulītis
Saules zaķis
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs