Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Svētdiena, 23. novembris
12:32
Laika ziņas
Gaisa t° 1.43 °C
Vējš ZZR 0.64 m/s
Nokrišņi -
Rel. mitrums 100 %
Redzamība 529.5 m
mērījums 23.11.2014. 12:28
Gaisa kvalitāte
Hercoga Jēkaba laukums
NO2 8.44 μg/m3
Putekļi 53.46 μg/m3
Sarmas iela 4
NO2 6.90 μg/m3
Putekļi 57.00 μg/m3
mērījums 20.11.2014.
Jelgava runā
Tematiskajā tūrisma vakarā - ceļojums pa ķenguru pēdām (23.11.2014.) Komentēt
27.novembrī pulksten 18 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks tematiskais tūrisma vakars „Pa ķenguru pēdām”. Vakara viesis būs pasaules ceļotājs Pēteris Strūbergs, kas klātesošajiem atklās savus piedzīvojumus, apceļojot tālo Austrāliju, Tasmāniju un Jaunzēlandi.
Izmaiņas vilcienu kustības sarakstos (22.11.2014.) Komentēt
Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka 25.novembrī tiks mainīti vairāku maršruta Rīga-Jelgava-Rīga vakara vilcienu kustības saraksti. Izmaiņas noteiktas saistībā ar sliežu ceļu remontdarbiem Olaines stacijā.
Akcija „Garšas tūre Jelgavā” – veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts Komentēt
21. novembrī gadskārtējā nozares sarīkojumā „Tūrisma forums” nosaukti trīs uzvarētāji konkursā „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2014". Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) izveidotā vērtēšanas komisija par tādiem atzinusi akciju „Garšas tūre Jelgavā”, Gulbenes pilsētas ekskursiju „Atklāj un iepazīsti Gulbeni!” un Ventspils Piedzīvojumu parka jauno atrakciju zonu.
Jelgava – darba devējiem draudzīgākā pašvaldība Komentēt
Jelgavas pilsētas dome ir saņēmusi Latvijas Darba devēju konfederācijas Gada balvu „Darba devējiem draudzīgākā pašvaldība”. Balva Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam pasniegta 13.novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā, kad tika godināti visu Latvijas reģionu labākie darba devēji, kā arī efektīvākās, darba devējiem draudzīgākās valsts institūcijas un pašvaldības.
Jelgavai – sava mobilā telefona aplikācija Komentēt (2)
No šodienas ar Android, iOS (iPhone) un arī Windows Phone operētājsistēmu aprīkotajiem viedtālruņiem ir pieejama aplikācija „Jelgavas pilsētas gids” latviešu, krievu un angļu valodās, ar kuras palīdzību gan jelgavnieki, gan pilsētas viesi var iegūt informāciju par pilsētu, tuvākajiem pasākumiem, jaunākajām ziņām, ievērojamiem notikumiem un tūrisma objektiem. Tāpat mobilā aplikācija sniedz iespēju uz pasākumiem iegādāties biļetes.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs