Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Renārs, Valters, Regnārs
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Trešdiena, 30. jūlijs
7:58
Laika ziņas
Gaisa t° 18.15 °C
Vējš D 3.72 m/s
Nokrišņi -
Rel. mitrums 94.52 %
Redzamība 2000 m
mērījums 30.07.2014. 00:50
Ūdens temperatūra Lielupē
27 °C
mērījums 30.07.2014.
Gaisa kvalitāte
Hercoga Jēkaba laukums
NO2 2.29 μg/m3
Putekļi 30.85 μg/m3
Sarmas iela 4
NO2 3.27 μg/m3
Putekļi 37.23 μg/m3
mērījums 24.07.2014.
Jelgava runā
Jelgavniek, Latvijai vajag tavu dziesmu! (29.07.2014.) Komentēt
Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina sabiedrību iesaistīties topošās ekspozīcijas Dziesma veidošanā, stāstot par dziesmas un dziedāšanas nozīmi savā dzīvē. Jelgavas iedzīvotājus muzeja darbinieki ielūdz uz tikšanos otrdien, 12. augustā, pulksten 13 Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē, Akadēmijas ielā 26, kur ikviens aicināts pastāstīt par kādu īpašu dziesmu vai ar dziedāšanu saistītu notikumu savā dzīvē. Intervijas notiks nepiespiestā gaisotnē pie kafijas vai tējas tases.
Nākamnedēļ slēgs satiksmi Pasta ielas un Zemgales prospekta posmos (28.07.2014.) Komentēt
Turpinot ielu rekonstrukcijas darbus dzelzceļa stacijas apkārtnē, no 4.augusta plānots slēgt satiksmi Pasta ielas posmā no Pasta ielas apļa līdz Jāņa ielai un Zemgales prospektu no iebrauktuves uz Muitas stāvlaukumu līdz Zemgales Veselības centra izbrauktuvei. Gājēju kustība no stacijas virzienā uz centru tiks nodrošināta pa Zemgales prospekta labo pusi, gājēju zona tiks norobežota no brauktuves. Uz Pasta ielu gājēji varēs nokļūt caur Stacijas parku pa izbūvēto gājēju celiņu vai gar Pasta ielas malu - pa trotuāru, kas atrodas parka pusē.
Vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikumu pieņemšana Komentēt
Jelgavas pilsētas vēlēšanu komisija ziņo, ka no 4. līdz 11.augustam notiks vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikumu pieņemšana 2014.gada 4.oktobra 12. Saeimas vēlēšanām.
Turpinās pieteikšanās Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartei Komentēt
Jelgavas pilsētas iedzīvotāja kartei pagājušajā nedēļā pieteikušies vairāk nekā 800 iedzīvotāju. E-kartei var pieteikties jebkurš iedzīvotājs neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.  No 1. augusta, ar e-karti norēķinoties pilsētas sabiedriskajā transportā, pasažieri autobusa biļeti varēs iegādāties par 85 centiem. Pērkot autobusa biļeti par skaidru naudu, tās cena būs 1 eiro. Tādējādi par braucienu pilsētas autobusā mazāk maksās tie, kuri norēķināsies bez skaidras naudas.
Pieteikšanās piena paku laivu regatei un Piena, Maizes un Medus svētkiem Komentēt
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra" aicina pieteikties dalībniekus un tirgotājus XIV Vispārējiem Latvijas Piena, Maizes un Medus svētkiem, kā arī XII Piena paku laivu regatei.
Atminas notikumus pirms 70 gadiem Komentēt
Atminoties traģiskos notikumus, 24.jūlijā pilsētā notika ekskursija „Jelgava 1944. gada jūlija liesmās”, kurā gide Signe Lūsiņa, pamatojoties uz jelgavnieku atmiņu stāstiem, mēģināja izstāstīt, kā viss notika un cilvēku pārdzīvoto. Ekskursija notika dienā, kad Jelgavā sākās traģiskie notikumi.


 
Jūsu viedoklis
Kāds ir piemērotākais nosaukums bērnudārzam Ganību ielā 66?
Ganiņš
Alnēns
Vinnijs Pūks
Kāpēcīši
Skudriņa
Mazulītis
Saulīte
Bitīte
Kukulītis
Saules zaķis
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs