Pilsēta Pašvaldība Viesiem Uzņēmējdarbība
Vārda dienas:Velda, Velta
Latviski English По-русски Teksta versija Mainīt teksta izmēru
Pirmdiena, 24. novembris
16:37
Laika ziņas
Gaisa t° 0.21 °C
Vējš DA 4.75 m/s
Nokrišņi -
Rel. mitrums 88.36 %
Redzamība 2000 m
mērījums 24.11.2014. 16:33
Gaisa kvalitāte
Hercoga Jēkaba laukums
NO2 8.44 μg/m3
Putekļi 53.46 μg/m3
Sarmas iela 4
NO2 6.90 μg/m3
Putekļi 57.00 μg/m3
mērījums 20.11.2014.
Jelgava runā
Zemgales reģiona 4. amatnieku un mājražotāju kontaktbirža (24.11.2014.) Komentēt
2. decembrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33, notiks Zemgales reģiona 4. amatnieku un mājražotāju kontaktbirža, kurā kopā sanāks amatnieki, rokdarbnieki, mājražotāji un dažādu jomu speciālisti, kuri sniedz ieguldījumu minēto saimnieciskās darbības formu attīstībā.
Pašvaldības bērnudārzos vienas ģimenes bērnus uzņems ārpus kārtas (24.11.2014.) Komentēt (1)
Jelgavas dome pieņēmusi grozījumus pilsētas saistošajos noteikumos, kas paredz, ka turpmāk ārpus kārtas uz vietu pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē var pretendēt vienas ģimenes bērni, ja kāds no bērniem jau mācās šajā iestādē. Jelgavas Izglītības pārvalde (JIP) uzsver: taču tas nenozīmē, ka vieta tiks piešķirta nekavējoties.
Akcija „Garšas tūre Jelgavā” – veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts Komentēt
21. novembrī gadskārtējā nozares sarīkojumā „Tūrisma forums” nosaukti trīs uzvarētāji konkursā „Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2014". Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) izveidotā vērtēšanas komisija par tādiem atzinusi akciju „Garšas tūre Jelgavā”, Gulbenes pilsētas ekskursiju „Atklāj un iepazīsti Gulbeni!” un Ventspils Piedzīvojumu parka jauno atrakciju zonu.
Jelgava – darba devējiem draudzīgākā pašvaldība Komentēt
Jelgavas pilsētas dome ir saņēmusi Latvijas Darba devēju konfederācijas Gada balvu „Darba devējiem draudzīgākā pašvaldība”. Balva Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājam Andrim Rāviņam pasniegta 13.novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā, kad tika godināti visu Latvijas reģionu labākie darba devēji, kā arī efektīvākās, darba devējiem draudzīgākās valsts institūcijas un pašvaldības.
Jelgavai – sava mobilā telefona aplikācija Komentēt (2)
No šodienas ar Android, iOS (iPhone) un arī Windows Phone operētājsistēmu aprīkotajiem viedtālruņiem ir pieejama aplikācija „Jelgavas pilsētas gids” latviešu, krievu un angļu valodās, ar kuras palīdzību gan jelgavnieki, gan pilsētas viesi var iegūt informāciju par pilsētu, tuvākajiem pasākumiem, jaunākajām ziņām, ievērojamiem notikumiem un tūrisma objektiem. Tāpat mobilā aplikācija sniedz iespēju uz pasākumiem iegādāties biļetes.


 
www.jelgava.lv © 2002-2014, Izstrādājis SIA DatorCentrs