7.5 °C, 1.3 m/s, 42.2 %

Sākumlapa JaunumiSvētdien – “Mītava Open” fināls
Svētdien – “Mītava Open” fināls
22/08/2014

24. augustā pulksten 10 Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies grupas „Prāta vētra” rīkotā Latvijas čempionāta minifutbolā "Mītava Open" fināls. Finālisti izcīnīs tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas minifutbola čempionātā „Mini EURO 2014”.

24. augustā pulksten 10 Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies grupas „Prāta vētra” rīkotā Latvijas čempionāta minifutbolā “Mītava Open” fināls. Finālisti izcīnīs tiesības pārstāvēt Latviju Eiropas minifutbola čempionātā „Mini EURO 2014”.

„Mītava Open” čempionāts norisinās no 5.jūlija līdz 24. augustam 7 reģionālajos atlases posmos – Aizkrauklē, Engurē, Valmierā, Daugavpilī, Saldū, Rīgā, Balvos – un fināla posmā Jelgavā.

Minifutbola laukums ir ne mazāks kā 22 x 44 m un ne lielāks kā 30 x 50 m, un spēlē seši pret seši spēlētāji, ieskaitot vārtsargu. Finālā apakšgrupu spēles, ceturtdaļfināla un pusfināla spēles ilgums 2 x 10 minūtes, fināls 2 x 12 minūtes.

Čempionāta finālā piedalīsies 16 komandas – visu septiņu posmu uzvarētāji un deviņas komandas ar augstāko punktu skaitu kopvērtējuma tabulā. Diemžēl šogad fināls būs bez Jelgavas komandām.

Čempionāta galvenā balva ir pārstāvēt Latviju Eiropas minifutbola čempionātā, kas norisināsies Izraēlas pilsētā Eilat no 23. līdz 27.novembrim.