0.3 °C, 0.9 m/s, 83.5 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” piekāpjas „Liepājai”
FK „Jelgava” piekāpjas „Liepājai”
05/10/2015

Daugavas stadionā Liepājā otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja futbola klubs „Jelgava”. SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs Dāvis Ikaunieks 34. minūtē guva vārtus, un vēlāk izrādījās, ka tie arī bija vienīgie spēlē. „Liepāja” uzvarēja ar minimālu 1:0.

Zaudējums šajā spēlē nozīmē, ka atlikušajās trīs sezonas spēlēs vairāk jādomā par trešo vietu, jo „Ventspils” ir tikai četru punktu attālumā, bet ventspilnieki aizvadījuši par divām spēlēm mazāk.

Virslīgas turnīrs jelgavniekiem atsāksies 18. oktobrī viesos ar spēli pret Jūrmalas „Spartaku”.