5.8 °C, 2.4 m/s, 95.4 %

Sākumlapa JaunumiFK „Jelgava” pieveic „Daugavpili”
FK „Jelgava” pieveic „Daugavpili”
25/05/2015

Svētdien Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas 2. riņķi veiksmīgi iesāka FK „Jelgava”. Pirmā puslaika beigu daļā jelgavnieki palika mazākumā pēc Edgara Kārkliņa noraidījuma, bet prata gūt vārtus arī desmit spēlētāju sastāvā un uzvarēt „Daugavpili” ar rezultātu 2:0.

Turnīra tabulā pēc šīs uzvaras komanda vismaz uz brīdi pacēlusies uz trešo pozīciju.

Nākamā spēle komandai 29. maijā pulksten 18 viesos pret vienu no turnīra favorītēm „Skonto”.