6.5 °C, 3 m/s, 94.8 %

Sākumlapa JaunumiGūst skaistu uzvaru pret spēcīgo “Kurbadu”
Gūst skaistu uzvaru pret spēcīgo “Kurbadu”
30/11/2015

Sestdien Jelgavas ledus hallē skaistu uzvaru Latvijas hokeja Virslīgas regulārā turnīra ietvaros svinēja Aigara Ciprusa trenētā HK “Zemgale/LLU”. Vēl trešā perioda vidū pieredzes bagātā “Kurbads” komanda izvirzījās vadībā ar 3:2, bet mājinieki parādīja savu raksturu, guva divus bezatbildes vārtus un noslēgumā izcīnīja uzvaru ar 4:3.

Lai arī sezonas sākums mūsējiem neizdevās īpaši spilgts, oktobra un novembra gaitā jelgavnieki bija pratuši iekrāt sešu uzvaru sēriju, kuru laikā arī garantēta vieta Latvijas kausa pusfinālā. Teicamais posms pārtrūka Liepājā, kad viesi piedzīvoja zaudējumu ar 4:5. “Kurbads” pagājušajā sezonā spēlēja Latvijas čempionāta finālā.

Nākamā spēlē Jelgavas hokejistiem paredzēta otrdien, 1. decembrī, kad komanda viesosies pie HK “Prizma”. Precīzs spēles laiks vēl nav zināms.