3.2 °C, 2.9 m/s, 80 %

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki piedzīvo pirmo zaudējumu starpsezonā
Jelgavnieki piedzīvo pirmo zaudējumu starpsezonā
10/02/2016

Trešdien Skonto hallē pirmo zaudējumu, gatavojoties 2016. gada Latvijas futbola Virslīgas turnīram, piedzīvoja FK “Jelgava”. Ziemas kausa izcīņas pusfināla spēlē jelgavnieki neizmantoja savas retās iespējas, 62. minūtē ielaida vārtus un atzina “Ventspils” pārākumu ar minimālu 0:1. Nākamnedēļ mūsējiem būs jāspēlē par trešo vietu.

Starpsezonā “Jelgavas” komanda aizvadījusi četras pārbaudes spēles un līdz šim nebija piedzīvojusi nevienu zaudējumu. Ziemas kausa ar divām uzvarām un neizšķirtu pietika uzvarai A grupā, bet nesenākajā pārbaudes spēlē jelgavnieki viesos ar 2:1 pieveica Lietuvas čempioni Viļņas “Žalgiri”. Sastāvā turnīra pusfinālā nebija komandas kapteiņa Ginta Freimaņa, bet bija parādījies pārbaudāmais spēlētājs no ārzemēm. Šobrīd komanda turpina meklēt uzbrucēju, bet ir vēlme piesaistīt tikai patiesi kvalitatīvu futbolistu.

Spēle par trešo vietu šajā turnīrā tiks aizvadīta 18. februārī Skonto hallē pulksten 13.15.

Ziemas kausa pusfināls, 10. februāris
FK Jelgava – FK Ventspils 0:1 (0:0)
Vārti: Karlsons 62'
FK Jelgava: Ikstens, Savčenkovs, Smirnovs, Litvinskis, Redjko, Nakano, Lazdiņš, Kļuškins, Kovaļovs, Siličs, Pārbaudāmais spēlētājs nr. 4
Uz maiņu laukumā devās: Kaubers, Malašenoks, Zalaks, Sorokins