13.4 °C, 5.7 m/s, 58 %

Sākumlapa JaunumiJelgavniekiem trīs medaļas Latvijas triatlona čempionātā
Jelgavniekiem trīs medaļas Latvijas triatlona čempionātā
28/07/2014

Daugavpilī norisinājās Latvijas čempionāts triatlonā, kurā spēcīgākie sportisti veica olimpisko distanci. Jelgavas triatlona kluba „Piramida triathlon club” vadītājs Vladimirs Kuzmenko savā vecuma grupā izcīnīja sudraba medaļu.

Olimpisko distanci – 1,5 kilometru peldējumu, 42 kilometru velobraucienu un 10 kilometru skrējienu – V.Kuzmenko veica divās stundās un gandrīz 15 minūtēs (2:15,57.30). Viņš bija vienīgais jelgavnieks, kurš startēja olimpiskajā distancē, kopvērtējumā ieņemot 9. vietu.

Īsāku distanci – 350 metru peldējumu, 12 kilometru velobraucienu un 3300 metru skrējienu – veica jelgavnieki Elza Mestere, Jaroslavs Orbidāns un Emīls Eduards Dūmiņš. J.Orbidāns finišēja pēc 50:53,15 minūtēm, kopvērtējumā ieņemot 12. vietu, bet savā vecuma grupā tiekot pie bronzas medaļas. E.Mestere finišēja pēc 51:39,20 minūtēm, kopvērtējumā ieņemot 14. vietu, bet savā grupā izcīnot zelta medaļu. E.Dūmiņš finišēja pēc 58:48,05 minūtēm, kas viņam kopvērtējumā deva 24. vietu, bet savā vecuma grupā – piekto vietu.

Īsāko distanci – 120 metru peldējumu, četru kilometru velobraucienu un kilometra skrējienu – veica Niks Mesters, kopvērtējumā un arī savā vecuma grupā uzrādot piekto labāko rezultātu – 14:00,7 minūtes.