Aicina uz nevalstisko organizāciju "Sporta spēlēm 2019"

10.05.2019. Sabiedrības integrācijas pārvalde

Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā JPPI „Sporta servisa centrs” aicina Jelgavas pilsētas nevalstisko organizāciju pārstāvjus piedalīties Jelgavas pilsētas NVO Sporta spēlēs, kas notiks 2019.gada 1.jūnijā plkst.10:00 (reģistrācija no plkst. 9:30) Jelgavas Sporta hallē (Mātera iela 44a).

Sagaidot vasaru aktīvi un atzīmējot starptautisko Bērnu aizsardzības dienu, sestdien sportot aicinām Jelgavas pilsētas nevalstisko organizāciju pārstāvjus, sākot no bērna līdz sirmgalvim, kā arī viņu ģimenes locekļus, draugus, atbalstītājus un līdzjutējus! Sporta spēlēs tiks piedāvātas dažādas aktivitātes, sportot varēs gan komandā, gan individuāli.

 

NVO sporta speles afisa 2019.jpg

 

Kopīga sportošana apvienos kā bērnus, tā arī jauniešus, pieaugušos, seniorus un cilvēkus ar īpašām vajadzībām. Komandām, kuru sastāvā jābūt 6 cilvēkiem, tiks piedāvāti dažādi sporta veidi, tai skaitā, dvieļu volejbols un dažādas jautras stafetes. Bērniem būs iespēja sportot individuāli tādās disciplīnās kā lekšana ar lecamauklu, jautrais boulings, jautrais hokejs, bumba vārtos, lekšana uz bumbas u.c.

 

Jāatzīmē, ka līdz š.g. 24.maijam organizācijas tiek aicinātas pieteikt savu komandu dalībai Sabiedrības integrācijas pārvaldē (Skolotāju iela 8), vai aizpildīt pieteikuma anketu (pieejama pēc šī raksta) un nosūtīt to uz e–pastu: zanna.novasa@dome.jelgava.lv, minot pārstāvētās organizācijas nosaukumu, komandas nosaukumu, grupu (I grupā – jaunieši un pieaugušie no 13 līdz 60 gadiem, II grupā seniori no 61 gada un cilvēki ar īpašām vajadzībām) un dalībniekus.

 

Individuālie Sporta spēļu dalībnieki tiks reģistrēti sacensību dienā.

 

Sīkāka informācija par sporta spēlēm un sporta disciplīnām pieejama Jelgavas NVO Sporta spēļu NOLIKUMĀ.

 

Organizatori informē, ka pasākuma laikā dalībnieki var tikt fotografēti, filmēti un šis materiāls var tikt izmantots pēc JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes ieskatiem.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

PIETEIKUMS NVO Sporta spelem 2019 (40 kb) JELGAVAS NVO Sporta speles 2019 nolikums (209.1 kb)

Prepared by

JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies