Airēšanas sacensības tūrisma kanoe laivās

16.05.2019. Sporta servisa centrs

Airēšanas klubs “KC” jau piekto gadu rīko airēšanas sacensības tūrisma kanoe laivās, kurās aicinātas piedalīties gan ģimenes, gan draugu kompānijas. Sacensības tiek organizētas trīs grupās. Pirmā grupa ir ģimenes ar diviem pieaugušajiem un bērniem kā pasažieriem, otrā – ģimenes ar vienu pieaugušo un vienu bērnu līdz 12 gadu vecumam un trešā grupa - ar diviem airētājiem, kuri var būt ģimene, draugi vai kolēģi.

Šogad sacensībām būs pieci posmi, un tiem, kuri piedalīsies visos posmos, sezonas noslēgumā paredzētas balvas. Savukārt kopvērtējumā tiks vērtēti labākie rezultāti trīs posmos, apbalvojot pirmo trīs vietu ieguvējus katrā grupā.

 

airesana.jpg

 

Pirmais posms notiks 21. maijā. Starts ir airēšanas bāzē Pasta salā. Dalība sacensībās ir bez maksas un ar nepieciešamo inventāru nodrošinās organizatori.

 

laivas.jpg

 

Dalībniekiem jāveic apmēram 600 metrus gara distance, kurai iepriekš nav jāpiesakās, un distanci komanda var veikt sev ērtā brīdī laika posmā no pulksten 18 līdz 20.  Nākamie posmi paredzēti: 18. jūnijā, 23. jūlijā, 20. augustā un 17. septembrī.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies