8.2 °C, 5.6 m/s, 78.1 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas bokseriem medaļas Daugavpils pilsētas atklātajā čempionātā boksā
Jelgavas bokseriem medaļas Daugavpils pilsētas atklātajā čempionātā boksā
10/06/2019

No 8. līdz 9. jūnijam Daugavpilī notika pilsētas atklātais čempionāts boksā, kurā startēja Jelgavas boksa kluba “Olimpiskais rings” bokseri, izcīnot 2 zelta un 3 sudraba godalgas.

Šajās sacensībās piedalījās vairāk kā 100 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Zviedrijas un Izraēlas. Gados jaunākais “Olimpiskā ringa” bokseris Timofejs Kaliņonoks (svarā līdz 34kg) izcīnīja zelta medaļu.

2005./2006.gadā dzimušu jauniešu grupā Daniils Vocišs (svarā līdz 57kg) izcīnīja zelta medaļu. Deniss Sidorovs (svarā līdz 48kg) zaudēja Somijas čempionam un izcīnīja sudraba medaļu. Ruslans Miļuns junioru grupā (svarā līdz 57 kg) izcīnīja sudraba medaļu, zaudējot Baltkrievijas čempionam. Endijs Ivanovs (svarā līdz 75 kg) finālā tikās ar divkārtējo Eiropas medaļnieku no Lietuvas un nokļuva 2.vietā.

Šobrīd notiek aktīva gatavošanās starptautiskajam turnīram “Evpatoriada”, kas nākošnedēl norisināsies Saloniki pilsētā, Grieķijā. Plānots, ka uz šo turnīru dosies Latvijas čempions Artūrs Ivanovs, kurš startēs junioru grupā, kā arī trīs jauniešu grupas čempioni: Daniils Voicišs, Deniss Sidorovs un Artūrs Vaišļa.

“Olimpiskais rings” izsaka pateicību “Sporta servisa centram” par atbalstu.

Informācija un foto: Treneris Aleksandrs Knohs, Sporta servisa centrs