Krievu kultūras dienas Jelgavā no 18. līdz 21.maijam

18.05.2019. Sabiedrības integrācijas pārvalde

Mazākumtautību kultūras dienas ir nozīmīgas pasākumu kopums nacionālo kultūras mantojumu un identitātes saglabāšanai, kā arī tolerances un starpkultūru dialoga vecināšanai. Krievu kultūras dienas Jelgavā notiek ik gadu, tās palīdz izzināt krievu tautas tradīcijas un kultūru. Sagaidot vasaru tiek plānota virkne pasākumu, kas popularizēs un veicinās krievu kultūras attīstību Jelgavā. Aicinām visus pilsētas iedzīvotājus un viesus apmeklēt Krievu kultūras dienu pasākumus...

18.maijā plkst.16:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldes pagalmā (Skolotāju iela 8) notiks Interaktīvā programma un krievu nacionālo ēdienu degustācija. Pasākumu laikā interesentiem būs iespēja iedziļināties krievu tradīciju nozīmē, klausīties tautas dziesmas un piedalīties tradicionālajās spēlēs.

 

19.maijā plkst.16:00 Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā (Akadēmijas iela 10) interesentiem tiks piedāvāta literāri – muzikālā programma “Lielo iedvesmu zemē”, kas veltīta slavenā krievu dzejnieka Aleksandra Puškina 220.gadskārtai.

 

Šī pasākuma īpašie viesi būs Krievijas konkursu laureāti – Folkloras ansamblis “Pleskava” (Krievija).

 

21.maijā plkst.16:00 Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks meistarklase “Īstās saimnieces piedāvā … pelmeņu, vareņiku gatavošanas meistarklases”. Pieteikšanās pasākumam līdz 20.05.2019. pa tālr.: 63005468, 63005467.

Aicinām visus interesentus!

 

Pasākumus organizē Jelgavas krievu biedrība „Istok”

 

Organizatori informē, ka pasākuma laikā dalībnieki var tikt fotografēti, filmēti un šis materiāls var tikt izmantots pēc JPPA Sabiedrības integrācijas pārvaldes ieskatiem.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

Prepared by

JPPA Sabiedrības integrācijas pārvalde

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies