Orientēšanās un piedzīvojumu sacensības “Mana, Tava Mītava 2019”

09.05.2019. Sabiedrības integrācijas pārvalde

2019. gada 18. maijā Sabiedrības integrācijas pārvalde (SIP) aicina piedalīties orientēšanās un piedzīvojumu sacensībās "Mana, tava Mītava" 4. - 7. klašu skolēnus kopā ar vecākiem vai skolotājiem. Pieteikties sacensībām var līdz 16. maijam.

Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Linda Vovere norāda, ka orientēšanās sacensībās var piedalīties ikviens 4., 5., 6.,7. klases skolēns, kurš vēlas iepazīt Jelgavu un pierādīt savas prasmes komandas veidošanā. Lai startētu sacensībās, ir jāizveido komanda, kuras sastāvā jābūt sešiem skolēniem un vienam pieaugušajam – skolotājam vai kādam no vecākiem.

 

Komanda sacensībām jāpiesaka līdz 16. maijam pa e-pastu: linda.vovere@dome.jelgava.lv, norādot  komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus, uzvārdus, izglītības iestādes nosaukumu, klasi un pieaugušā kontaktinformāciju (e-pastu, mobilā tālruņa numuru).

 

Pieteikuma anketa un sīkāka informācija par sacensībām pieejama NOLIKUMĀ.

 

Sacensību starts tiks dots 18.maijā no SIP (Skolotāju ielā 8) pulksten 14.00 Dalībnieku reģistrācija pasākuma dienā notiks turpat no pulksten 13.30.

 

Organizatori informē - pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Mana Tava Mitava NOLIKUMS 2019 (139.74 kb) Mana Tava Mitava 2019 PIETEIKUMS (13.4 kb)

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies