Kalendārs

 

Kalendārs sporta pasākumiem MAIJĀ 2019

 

DATUMS

LAIKS

PASĀKUMS

VIETA

01.

12:00

Pavasara kauss, Latvijas, Baltijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā garajās distancēs, A. Avdejeva ceļojošās balvas izcīņa smailīšu vieniniekā vīriešiem

Lielupe, Pasta sala

01.

14:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā meistarības grupā

FS Jelgava U18 – JDFS Alberts U18

FK Jelgava sporta bāze

03.

16:30

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā meistarības grupā

FS Jelgava U14 – FC Real Pro U14

FK Jelgava sporta bāze

04.

11:00

Ielu stafetes skrējiens “Brīvības stafetes”

Hercoga Jēkaba laukums

04.

10:00 

 

 

Latvijas kauss mākslas vingrošanā

 

  

ZOC

05.

10:00 

05.

9:00

10. Baltic J.K.A. Karatē čempionāts

Jelgavas sporta halle

05.

12:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

FS Jelgava U13 - FK Spartaks/JFC Skonto U13

 

FK Jelgava sporta bāze

05.

14:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā elites grupā

FS Jelgava U16 – SK Super Nova U16

FK Jelgava sporta bāze

06.

10:00

Jelgavas pilsētas čempionāts volejbolā

Jelgavas sporta halle

06.

14:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā elites grupā

FS Jelgava U15 – Liepājas FS U15

FK Jelgava sporta bāze

08.

14:00

48.skolēnu spartakiāde vieglatlētikā

ZOC

11.

11:00

 

 

10:00

 

 

Baltijas Lakrosa līgas 1.posma spēles vīriešiem 2019

 

 

 

ZOC

12.

11.

13:00

 

 

 

 

11:00

SMScredit.lv BMX čempionāta 1.posms

 ZOC

 

 

 

 

ZOC

 

12.

Jelgavas atklātais pilsētas čempionāts BMX riteņbraukšanā

12.

10:00

Galda tenisa rīti

Jelgavas sporta halle

12.

12:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

FS Jelgava U13 – JDFS Alberts U13

FK Jelgava sporta bāze

12.

13:00

Mītavas kauss 2019

Latvijas kauss akvatlonā 2019

 Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts akvatlonā Latvijas kauss triatlonā 3.posms

LLU sporta nams

14.

13:30

48.skolēnu spartakiāde vieglatlētikā 4-cīņa

ZOC

14.

16:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā meistarības grupā

FS Jelgava U18 – Rēzeknes FA/BJSS U18

FK Jelgava sporta bāze

15.

17:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

Jelgava BJSS U13 – FK Iecava/Bauskas BJSS U13

ZOC

15.

16.

10:00

Jelgavas 2019.gada vasaras atklātais čempionāts peldēšanā

LLU sporta nams

18.

10:00

“Sporta servisa centra” kauss krosmintonā 2019

Jelgavas sporta halle

18.

14:00

Latvijas futbola 1.līgas B čempionāts

FK Jelgava 2 – FK Liepāja 2

 FK Jelgava sporta bāze

19.

11:00

Latvijas drifta kausa sacensību 2.posms

Sporta komplekss “Rullītis”

20.

12:00

Jelgavas pilsētas vispārizglītojošo skolu 1.-2.klašu skolēnu sacensības "Mazo stafetes 2019"

ZOC

21.

16:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

Jelgava BJSS U13 – JDFS Alberts U13

ZOC

21.

18:00

Sacensības ģimenēm tūristu kanoe laivās 2019

Sporta kluba “KC” airēšanas bāze Pasta salā

21.

18:30

Optibet virslīga futbolā

FK Jelgava – FK Spartaks

FK Jelgava sporta bāze

23.

16:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Meistarības grupā

FS Jelgava U14 –New Project/JFK Daugava U14

FK Jelgava sporta bāze

25.

10:00

Jelgavas pilsētas kausa izcīņa karatē

Jelgavas sporta halle

25.

12:00

Jelgavas Jahtkluba sezonas atklāšanas regate

Lielupe,

Pils sala

25.

12:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā attīstības grupā

FS Jelgava U13 – FK Dinamo Rīga 2 U13

FK Jelgava sporta bāze

25.

12:00

Latvijas Neredzīgo sporta savienības vieglatlētikas čempionāts

ZOC

26.

10:00

Galda tenisa čempionāts 8.kārta

Jelgavas sporta halle

26.

11:00

Jelgavas junioru kausa izcīņa burāšanā

Lielupe,

Pasta sala

26.

11:00 jaunieši

 

 

 

 

Olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpmešanā

 

 

 

 

ZOC

16:30 elite

26.

11:00

Jelgavas pilsētas svētku 3x3 basketbola turnīrs

Stāvlaukumā pie Pasta sala

26.

11:00

Jelgavas pilsētas svētku pludmales volejbola turnīrs

Pasta sala

26.

12:00

Latvijas atklātais Mazmoto čempionāts motošosejā 3.posms

Sporta un atpūtas komplekss "Rulītis"

26.

14:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā elites grupā

FS Jelgava U15 – BFC Daugavpils U15

FK Jelgava sporta bāze

28.

11:00

LOK projekta “Sporto visa klase” finālsacensības

ZOC

29.

18:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā elites grupā

FS Jelgava U14 – Babītes SK U14

FK Jelgava sporta bāze

30.

9:00

 

 

 

 

  

Pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”

 

 

 

 

 

ZOC

31.

9:00

01.

10:00

02.

10:00

31.

17:00

Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā meistarības grupā

FS Jelgava U18 – Talsu NSS U18

FK Jelgava sporta bāze

 

Kalendārs sporta pasākumiem JŪNIJĀ 2019 

Kalendārs sporta pasākumiem MARTĀ 2019

Kalendārs sporta pasākumiem FEBRUĀRĪ 2019

Kalendārs sporta pasākumiem JANVĀRĪ 2019