Sporta veterāni

SPORTA VETERĀNU FINĀLSACENSĪBAS VOLEJBOLĀ 
blog_b_213060.jpg

23.februārī Jelgavas sporta hallē notika Latvijas Sporta veterānu savienības pašvaldību 56.sporta spēļu finālsacensības volejbolā. Jelgavniekiem izcīnītas sudraba medaļas! 

Dalībnieki startēja 4 vecuma grupās: dāmas 35+ un 60+, kungi 45+ un 65+. Kopā bija pieteikušās 12 komandas: 2 komandas "Jelgava" (dāmas 35+ un 60+), "Jelgavas novads “Poliurs”" (kungi 65+), "Rīga" (dāmas 35+) "Tukums" (dāmas 60+), "Bauskas novads" (kungi 65+), "Līvānu novads" (dāmas 35+), "Madona" (kungi 45+), 3 "Valmiera" komandas  (dāmas 60+, kungi 45+ un 65+) un "Daugavpils" (dāmas 35+). 

Dāmām un kungiem vecuma grupā 65+ spēles līdz 2 setu uzvarai, savukārt kungiem vecuma grupā 45+ līdz 3 setu uzvarai.

Abas dāmu komandas “Jelgava” (35+) un (60+) un kungu komanda "Jelgavas novads “Poliurs”" (65+) sacensībā izcīnīja 2.vietu. Dāmu 60+ grupu pārstāvēja Rita Andrejeva, Iveta Zamberga, Regīna Lapsa, Indra Klīve, Svetlana Kazanceva, Sarmīte Švēde, Gaļina Korobļova, bet dāmu komandā vecumā 35+ grupā spēlēja Gunta Strode, Gerda Salmiņa, Jana Hūna, Zane Leikuma, Maija Putniņa, Anna Builo-Hoļme, Marita Šēna, Ilze Baumane-Vinogradova un Solvita Bērziņa. 

Jelgavas novada komandas “Poliurs” sastāvā spēlēja Vladimirs Isačenko, Ints Zariņš, Artūrs Plēpis, Juris Kahanovičs un Juris Freibergs. 

 

Informācija: Sporta servisa centrs, Latvijas Sporta veterānu savienība

Foto: Eva Pričiņa 

 

SPORTA VETERĀNU 56.SPORTA SPĒLES GALDA TENISĀ 
blog_b_225034.jpg

 

Februāra sākumā Iecavā SAKS "Dartija" sporta zālē tika aizvadītas Latvijas pašvaldību sporta veterānu - senioru 56.sporta spēles galda tenisā. 

Sporta veterāni - seniori : Pāvels Pavlovs, Guntis Lokmanis, Uldis Dobriško, Harijs Krūmiņš un Endijs Rožkalns pārstāvēja Jelgavu komandu sacensībās, kur kopvērtējumā ieņēma 14.vietu no 20 Latvijas pašvaldību komandām. 

Induviduālajās sacensībās jelgavniekiem godpilnas divas 3.vietas: Uldim Dobriško (vecuma kategorijā 60+) (attēlā) un Pāvelam Pavlovam (vecuma kategorijā 70+).

 

Informācija un foto: Sporta servisa centrs 

 

LATVIJAS SENIORU ČEMPIONĀTS BADMINTONĀ 
blog_b_329061.jpg

2018.gada 3.novembrī Valkā notika Latvijas senioru čempionāts badmintonā, kurā veiksmīgi piedalījās badmintona spēlētāji no Jelgavas un Ozolniekiem, izcīnot 13 medaļas, tai skaitā 4 zelta medaļas. Latvijas senioru čempionātā piedalījās 60 spēlētāji. Jelgavu pārstāvēja 3 spēlētāji - Edgars Kupfers, Kristians Rozenvalds un Vadims Čulka un 5 no Ozolniekiem - Māris Avotiņš, Olafs Krūzmētra, Una Tīliba, Aldis Valbaks un Ainārs Zanders.

Vecuma grupā 35+ jelgavnieks Vadims Čulka izcīnīja bronzas medaļa vīriešu dubultspēlēs pāri ar Juri Krūmiņu no Salaspils.

Vecuma grupā 45+ Una Tīliba no Ozolniekiem izcīnīja trīs medaļas: 1.vieta sieviešu dubultspēles pāri ar Aneti Zunti no Valkas, 2.vieta sieviešu vienspēlēs, 3.vieta jauktajās dubultspēlēs pāri ar Agri Pētersonu. Trīs medaļas 45+ vecuma grupā izcīnīja arī Ainārs Zanders no Ozolniekiem - 1.vieta jauktajās dubultspēlēs pāri ar Aneti Zunti no Valkas, 2.vieta vīriešu vienspēlēs, 2.vieta vīriešu dubultspēlēs pāri ar Aldi Valbaku no Ozolniekiem. Savukārt Aldis Valbaks no Ozolniekiem 45+ grupā izcīnīja 2 medaļas - 2.vieta vīriešu dubultspēlēs pāri ar Aināru Zanderu no Ozolniekiem, kā arī 2.vieta jauktajās dubultspēlēs pāri ar Elitu Granti no Rīgas.

Vecumā grupā 50+ Olafs Krūzmētra no Ozolniekiem kā vienīgais izcīnīja 2 zelta medaļas - 1.vieta vīriešu vienspēlēs un 1.vieta jauktajās dubultspēlēs pāri ar Aiju Mētru no Rīgas. Tāpat Olafs Krūzmētra izcīnīja arī 2.vietu vīriešu dubultspēlēs pāri ar Agri Pētersonu. Savukārt Ozolniekos dzīvojošais Jelgavas uzņēmējs Māris Avotiņš vīriešu vienspēlēs izcīnīja 3.vietu.

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds ir ļoti gandarīts par badmintona attīstību Jelgavā un Ozolniekos. “Jelgavā jau tradicionāli notiek Latvijas nozīmīgākais badmintona turnīrs “Yonex Latvia International”, kurš šogad, pulcējot 340 spēlētājus no 40 valstīm, bija lielākais pasaules Futere series reitinga turnīrs. Badmintonu regulāri spēlē gan Jelgavas skolās, gan LLU Sporta centrā, kā arī sporta zāles Ozolnieku un Jelgavas novadu pagastos,” stāsta Kristians Rozenvalds.

 

Informācija: Latvijas Badmintona federācija