4.3 °C, 4 m/s, 51.5 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas basketbola līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas basketbola līgas čempionātā
23/02/2019

BK “Jelgava/LLU” aizvadīja pirmspēdējo Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas regulārā čempionāta spēli pret “LU/BS Rīga” un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 99:76. Pēdējā LBL2 pamatturnīra mājas spēle jau 8.martā!

Jau spēles pirmajā ceturtdaļā “BK Jelgava/LLU” izvirzījās vadībā un to noslēdza ar +7 punktu pārsvaru (24:17). Otrās ceturtdaļas sākumā rīdziniekiem izdevās rezultātu starpību samazināt un izvirzīties +1 vadībā, tomēr līdz puslaika pārtraukumam jelgavnieki atgriezās vadībā un devās pārtraukumā ar rezultātu 55:36. Trešajā ceturtdaļā spēles ievirze nemainījās, jelgavniekiem savu pārsvaru palielinot līdz +16, tādējādi lielā mērā izlemjot spēles likteni. Spēles pēdējā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās vēl vairāk attālināties no LU/BS Rīga spēlētājiem, BK “Jelgava/LLU” noslēdzot spēli ar pārliecinošu +23 pārsvaru ar rezultātu 99:76 (24:17, 31:19, 20:23, 24:17).

Par rezultatīvāko spēlētāju šajā spēlē atzīts Armands Seņkāns, kuram izcīnīti 20 punkti, 7 atlecošās bumbās, 5 izprovocētas piezīmes. Ar 19 gūtiem punktiem un 11 atlecošām bumbām šajā spēle atzīmējās Reinis Avotiņš, bet Jānis Bērziņš spēlē guvis 18 punktus.

Pēdējo spēli LBL2 pamatturnīrā BK “Jelgava/LLU” aizvadīs piektdien, 8.martā plkst.20:00, kad savā laukumā Jelgavas sporta hallē uzņems Valmiera Glass/Via-2 vienību.

Iepriekšējā spēle

Lai gan spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, pirmajā ceturtdaļā mājinieki ar vairākiem prezīciem metieniem izvirzījās vadībā un ceturtdaļa noslēdzās ar 4 punktu pārsvaru BK “Gulbenes buki” labā – 20:16.

Otrajā ceturtdaļā BK “Gulbenes buki” iekrāja 17 punktu pārsvaru, bet pirms došanās puslaika pārtraukumā jelgavniekiem izdevās starpību samazināt – pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 42:30 gulbeniešu labā. Trešajā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās pietuvoties ar 8 punktu starpību – tā noslēdzās ar 60:52 mājinieku labā. Ceturtajā ceturdaļā BK “Gulbenes buki” turpināja spēlēt tikpat apņēmīgi un spēli noslēdza ar rezultātu 90:78 (20:16, 22:14, 18:22 un 30:26).

BK “Jelgava/LLU” rindās rezultatīvākie spēlētāji bija Jānis Bērziņš ar 18 punktiem, Uldis Feldmanis ar 13 punktiem un Armands Seņkāns ar 12 punktiem.

Informācija un foto: BK Jelgava