8.2 °C, 4.7 m/s, 85.2 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas basketbola līgas čempionātā izcīna bronzu!
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas basketbola līgas čempionātā izcīna bronzu!
08/05/2019

7. maijā Jelgavas sporta hallē aizritēja pēdējā Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas čempionāta spēle, kurā ar rezultātu 99:82 BK “Jelgava/LLU” pārspēja “RSU” vienību un izcīna bronzas medaļas!

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, pirmo ceturtdaļu noslēdzot savā labā ar 22:29. Otrās ceturtdaļas 3.minūtē jelgavniekiem izdevās izlīdzināt rezultātu. Puslaika pārtraukumā komandas devās ar nieka 2 punktu starpību (44:46), vadībā esot “RSU” komandai.

Trešo ceturtdaļu abas komandas aizvadīja enerģiski un agresīvi, rezultāts uz tablo auga punkts punktā.  BK “Jelgava/LLU” izdevās to noslēgt ar minimālu pārsvaru 71:69.

Lai arī jelgavnieki kontrolēja notikumu spēles laukumā, tikai noslēdzošās ceturtdaļas pēdējās minūtēs izdevās iekrāt 17 punktu pārsvaru, lai līdzjutēji un komandas biedri sāktu svinēt uzvaru.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Jelgava/LLU” sastāvā kapteinis Andris Justovičs ar 31 gūtu punktu. Reinis Avotiņš guva 19 punktus, Jānis Bērziņš 17 punktus, Kalvis Krūmiņš 10 punktus, 6 rezultatīvas piespēles un 12 atlecošas bumbas. Pārējie punktu guvēji jelgavnieku komandā: Uldis Feldmanis (9), Armands Seņkāns (8), Kaspars Neimanis (5).

Informācija un foto: Sporta servisa centrs