Sākumlapa JaunumiSports“Jelgava” sāk ar uzvaru
“Jelgava” sāk ar uzvaru
02/04/2018

“Jelgava” sāk ar uzvaru! Nākamā spēle 6.aprīlī!

Veiksmīgu Latvijas futbola Virslīgas sezonu uzsācis futbola klubs “Jelgava”, kas 1.aprīlī Olaines pilsētas stadionā aizvadīja SynotTip Virslīgas 1.kārtas spēli, ar rezultātu 0:1 uzvarot FK “Spartaks Jūrmala”. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, savukārt otrā puslaika 53.minūtē ar skaistu vārtu guvumu uzvaru jelgavniekiem nodrošināja Vladislavs Kozlovs.

Nākamo SynoTip kārta spēli FK “Jelgava” aizvadīs piektdien, 6.aprīlī mājas spēlē (Olaines stadionā). Jelgavnieki pulksten 19.00 tiksies ar FK “Ventspils”.

Iepriekšējās spēles

1.aprīļa spēle Olainē risinājās lietainos apstākļos, kas neļāva komandām rādīt kvalitatīvu un baudāmu futbolu. Līdz ar pirmajām minūtēm labāku bumbas kontroli demonstrēja jūrmalnieki, kuri vairāk uzturējās “Jelgavas” komandas laukuma pusē. Spēles 9.minūtē pēc pretinieku futbolista izpildītā brīvsitiena, spēlē bija jāiesaistās mājinieku vārtsargam. Kopumā jāatzīst, ka neraugoties uz teritoriālo pārsvaru, valsts čempioniem reti kad izdevās tikt pie bīstamiem momentiem uzbrukumā. “Jelgavai” aktīvi uzbrukumiem pieslēdzās M.Grigarāvičs, kurš 33.minūtē ar sitienu pāri vārtiem noslēdza ilgstošu uzbrukumu. Puslaika pārtraukumā komandas devās pie 0:0 rezultāta.

Krietni atraktīvāk notikumi attīstījās otrajā puslaikā. Jaudīgs sākums izdevās jelgavniekiem, pie labiem momentiem tiekot A.Siņeļņikovam un V.Kozlovam. Spēles 52.minūtē V.Kozlovs, atrodoties pie soda laukuma robežām, izpildīja fantastisku sitienu vārtu augšējā stūrī – 1:0. Nākamās 10 minūtes “Jelgava” turpināja kontrolēt notikumus laukumā, izveidojot vēl dažas labas vārtu gūšanas iespējas.

Līdz ar Edgara Gaurača došanos laukumā, spriedze strauji pieauga. Dažbrīd abu komandu pārstāvji iesaistījās asās vārdu apmaiņās un provokācijās. Pie saviem brīdinājumiem tika arī bijušie jelgavnieki Mārcis Ošs un Gints Freimanis. Noslēdzošās spēles minūtēs jūrmalnieki centās izveidot spiedienu, taču Jelgavas futbolisti spēja novērst briesmas pie saviem vārtiem, galu galā izcīnot uzvaru ar 1:0.

FK “Jelgava” – “Spartaks Jūrmala” 1:0 (0:0)

Vārti: Kozlovs 52′

Brīdinājumi: Kozlovs 61′, Siņeļņikovs 67′, Grigarāvičs 71′, Kiriļins 78′, Olberkis 85′ – Šlampe 63′, Ošs 71′, Freimanis 78′

Jelgava: Krūmiņš – Grigarāvičs, Širjajevs, Olberkis, Jemeļjaņenko – Siņeļņikovs (k), Rafaļskis, Nakano, Kiriļins – Kurtišs, Kozlovs (Jermolajevs 67′)

Ar FK “Jelgava” pilnu spēļu grafiku var iepazīties ŠEIT . FK “Jelgava” 2018.gada sezonas sastāvs: