Aicina pieteikt izgaismotākos pilsētvides objektus

12.12.2018.

Lai vairotu gadumijas svētku gaisotni, Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludina konkursu „Spožākais pilsētvides objekts Jelgavā 2018”. Līdz 27. decembrim konkursam var pieteikt savu, kaimiņa vai kādu pilsētā pamanītu Ziemassvētkiem un Jaungadam sapostu objektu.

Ikviens aicināts pievērst uzmanību spožām uzņēmumu namu fasādēm, izgaismotām privātmājām un to apkārtnei, daudzdzīvokļu māju balkoniem un lodžijām, ko saimnieki dekorējuši ar izdomu un gaumi.

 

Pieteiktie objekti tiks vērtēti kategorijās: uzņēmumi; privātmājas; daudzdzīvokļu māju balkoni (lodžijas, logi) un spožākā pilsētas iela.  

 

Objektus konkursam var pieteikt personīgi Jelgavas pilsētas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 63005522, 63005558 vai elektroniski, rakstot uz e-pastu: prese@dome.jelgava.lv.

 

Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un telefona numurs. Piesakot objektu elektroniski, vēlams izgaismotā objekta foto.

 

Konkurss notiek jau četrpadsmito gadu un tajā tiks ņemta vērā objekta atbilstība svētku tradīcijām un pilsētvidei, kā arī noformējuma gaumīgums. Konkursā netiek vērtēti divu iepriekšējo gadu konkursa uzvarētāji. Uzvarētāji tiks sumināti 2019. gada janvārī un par noslēguma pasākumu tiks informēti personīgi.

 

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Būvvaldes vadītāja – galvenā arhitekta vietniece, Arhitektūras un pilsētvides sektora vadītāja Zeltīte Bīmane, Būvvaldes galvenā māksliniece Laura Vizbule, Būvvaldes pilsētas ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, Sabiedrisko attiecību pārvaldes Komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta, pašvaldības iestādes „Pilsētsaimniecība” speciālistes - projektu vadītāja Eva Pucena un Pilsētas zaļo zonu apsaimniekošanas speciāliste Ilze Gamorja.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies