4.1 °C, 2.5 m/s, 86.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsBasketbola klubs “Jelgava/ LLU” jaunā sezona
Basketbola klubs “Jelgava/ LLU” jaunā sezona
19/11/2017

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL2) regulārās sezonas turnīrā līdz šim pārliecinošāko uzvaru guvusi baskatbola kluba “Jelgava/LLU” komanda. Jelgavas Sporta hallē 14.novembrī mājinieki aizvadīja spēli uzbrukumā, guva 105 punktus un ar 40 punktu pārsvaru uzvarēja Limbažu komandu – 105:65. Nākamā spēle 21.novembrī.

Vismaz desmit punktus šajā spēlē guva septiņi Jelgavas basketbolisti. Produktīvāko sniegumu demonstrēja pieredzējušais Salvis Mētra, kura kontā 18 punkti, desmit rezultatīvas piespēles un sešas atlēkušās bumbas. 18 punkti arī centra pozīcijas spēlētājam Jēkabam Rozītim.

Nākamo LBL2 turnīra kārtas spēli BK “Jelgava/LLU” vienība aizvadīs 21.novembrī Jelgavas Sporta hallē. Mājinieki pulksten 20.00 Ventspils Augstskolas komandu, cenšoties revanšēties par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu.

BK “Jelgava/LLU” sezonas pirmajās sešās spēlēs guva piecas uzvaras, vienīgo zaudējumu piedzīvojot pret Ventspils Augstskolu izbraukumā, bet “Limbažus” pirmajā aplī jelgavnieki viesos apspēlēja līdzīgā spēlē.

Š.g. 14.novembra spēles pirmajā ceturtdaļā “Jelgava/LLU” pretiniekiem lika noprast, ka šajā spēlē viņiem variantu būs maz – bumbas lidoja grozā no dažādākajām pozīcijām, tādā veidā iekrājot deviņu punktu handikapu (27:18). Otrajā ceturksnī jelgavnieki pretinieku grozā sameta 31 punktu, tādējādi lielā mērā izšķirot spēles likteni – 58:33. Pēc lielā pārtraukuma viesi atgūties nespēja, galarezultātā mājiniekiem svinot graujošu panākumu ar 105:65.