4.1 °C, 2.9 m/s, 74.3 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionālā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionālā
01/11/2018

31.oktobra Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēlē BK “Jelgava/LLU” izbraukumā ar 112:68 pārspēja BK “Rīga/KP BA/DSN”.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, tomēr jelgavnieki drīz atspēlējās un izvirzījās vadībā. Komandas 1. ceturtdaļu noslēdza ar rezultātu 12:29 par labu viesiem. Arī otrajā ceturtdaļā pirmie grozu guva BK “Rīga/KP BA/DSN” spēlētāji.

Ceturtdaļas laikā mājiniekiem izdevās pietuvoties līdz mīnus 9 punktiem, tomēr jelgavnieki savu pārsvaru noturēja, un komandas lielajā pārtraukumā devās ar rezultātu 37:49 BK “Jelgava/LLU” labā. Trešajā ceturtdaļā jelgavnieki pirmie guva punktus. Trešajā minūtē jelgavnieku pārsvars bija plus 21 punkts, vēl pēc divām minūtēm – plus 30. Noslēdzoties ceturtdaļai, rezultāts uz tablo rādīja 52:84 par labu mūsu basketbolistiem. Pēdējā ceturtdaļā pretinieki vairs neapdraudēja spēles rezultātu un spēle noslēdzās 68:112 jelgavnieku labā.

BK “Jelgava/LLU” rindās rezultatīvākais basketbolists bija Andris Justovičs ar 22.punktiem, 16 punkti – Reinim Avotiņam. Šajā spēlē pirmo reizi šosezon mūsu komandas spēlētājs Kalvis Krūmiņš – sasniedza “triple double”, gūstot 15 punktus.

Nākamā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK “Jelgava/LLU” būs 2. novembrī plkst. 20:00 Jelgavas sporta hallē pret BK “Līvānu stikls”.

Iepriekšējā spēle

26.oktobrī BK “Jelgava/LLU” aizvadīja Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēli, uzņemot viesos “Ventspils Augstskolu” un izcīnot uzvaru ar rezultātu 77:60!

Spēles pirmo ceturtdaļu BK “Jelgava/LLU” uzsāka apņēmīgi un ceturtdaļu noslēdza ar astoņu punktu pārsvaru – 21:13. Lai arī otrajā ceturtdaļā jelgavnieki vairākas epizodes nenostrādāja līdz galam, viņiem tomēr izdevās dubultot pārsvaru pār pretiniekiem – plus 16 (33:17). Komandām dodoties pārtraukumā pēc puslaika, pārsvars bija ievērojams – 43:25.

Pēc pārtraukuma jelgavnieki ātri sakrāja piezīmju normu un nedaudz ļāva pretiniekiem pietuvoties, ceturtdaļu noslēdzot ar 61:44. Arī pēdējās ceturtdaļas sākums nebija pārāk veiksmīgs – BK “Jelgava/LLU” bija nepieciešamas divas minūtes, lai gūtu savus pirmos punktus, tikmēr viesi guva desmit punktus, starpību samazinot līdz – mīnus deviņi. BK “Jelgava/LLU” galvenais treneris Gatis Justovičs pieprasīja minūtes pārtraukumu. Komanda savācās un nospēlēja līdz galam, spēli noslēdzot ar rezultātu 77:60.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Jelgava/LLU” rindās bija Armands Seņkāns ar 18 punktiem, 14 punktus guva Uldis Feldmanis, 9 – Maksims Husko.

Nākamā BK “Jelgava/LLU” spēle gaidāma 31. oktobrī plkst.19.30 izbraukumā pret “Rīga/KP BA/DSN”.

Informācija: BK “Jelgava/LLU”, Sporta servisa centrs