9.6 °C, 4.9 m/s, 75.8 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
20/02/2019

19.februāra Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas spēlē izbraukumā BK “Jelgava/LLU” tikās ar OC “Limbaži” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 96:69.

Spēles pirmā ceturtdaļa noslēdzās jelgavnieku labā ar 28:25. Rezultatīvi spēlētāji šajā ceturtdaļā bija Uldis Feldmanis ar 11 un Armands Seņkāns ar 10 gūtiem punktiem. Otrā ceturtdaļa iesākās ar līdzīgu spēli un OC “Limbaži” komandai izdevās pietuvoties ar 1 punkta starpību. Bet ceturtdaļai noslēdzoties bijām ar 2 punktu starpību iedzinējos 45:43.

Trešā ceturtdaļa veiksmīgāka bija mūsu komandai. BK “Jelgava/LLU” to noslēdza ar 61:26. Četrus tālmetienus limbažnieku grozā iemeta Jānis Bērziņš, gūstot 12 no komandas 18 punktiem.

Noslēdzošajā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās iekrāt 27 punktu pārsvaru un spēle noslēdzās ar ievērojamu jelgavnieku pārsvaru – 96:69. Ceturtajā ceturtdaļā jelgavnieki guva gandrīz trīsreiz vairāk punktu nekā viņu pretinieki.

Rezultatīvākie spēlētāji šajā spēlē – Armands Seņkāns un Jānis Bērziņš, katram pa 25 punktiem. Uldis Feldmanis guva 21 punktu, Kaspars Neimanis guva 15 punktus.

Nākošā spēle būs 23. februārī plkst. 14:00 izbraukumā pret BK “Gulbenes buki”.

Iepriekšējā spēle

16.februārī Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēlē Kandavā BK “Jelgava/LLU” tikās pret BK “Kandava/Compor” un izcīnīja uzvaru ar 81:63.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki un pirmajā ceturtdaļā spēles gaita ritēja līdzīgi. Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:17 mājinieku labā. Otrajā ceturtdaļā jelgavniekiem izdevās iekrāt pārsvaru un puslaika pārtraukumā devās ar plus septiņi – 38:31. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar četru punktu pārsvaru – 54:50 jelgavnieku labā. Pēdējās ceturtdaļas sākumā mājinieki pietuvojās līdz mīnus vienam punktam, bet jelgavnieki saņēmās un spēli noslēdza ar 18 punktu pārsvaru – 81:63.

Par rezultatīvāko spēletāju BK “Jelgava/LLU” rindās atzīts Armands Seņkāns, kurš guva 18 punktus, izcīnīja desmit atlēcošās bumbas un izdarīja sešas rezultatīvas piespēles. Kalvim Krūmiņam 15 punkti, 13 punkti – Uldim Feldmanim.

Nākošā spēle BK “Jelgava/LLU” būs 19. februārī plkst. 20:00 viesos pret BK “Limbaži”.

Informācija un foto: Jelgavas Vēstnesis, Sporta servisa centrs