5.9 °C, 2.5 m/s, 95.9 %

Sākumlapa JaunumiBK “Jelgava/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “Jelgava/LLU” Latvijas līgas čempionātā
03/01/2019

2018. gada 29.decembrī BK “Jelgava/LLU” izbraukumā tiekās ar “LU/BS Rīga”. Diemžēl šī gada pēdējā spēlē BK “JelgavaLLU” ar rezultātu 79:87 piekāpās “LU/BS Rīga”.

Spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, tomēr pretinieki drīz vien rezultātu izlīdzināja. Lai arī mūsu spēlētājiem 2 minūtes līdz pirmā perioda beigām izdevās iekrāt 5 punktu pārsvaru, pretiniekiem , realizēja vienu no diviem soda metieniem, iemeta precīzu tālmetienu, izcīnīja atlēkušo bumbu uzbrukumā, gūstot 2 punktus un ceturtdaļu noslēdza vadībā – 19:18.

Otrās ceturtdaļas sākumā punktus guva Jelgavas komandas spēlētāji, kā rezultātā pretinieku treneris izmantoja minūtes pārtraukumu. Pēc tā vairākas veiksmīgas epizodes izspēlēja “LU/BS Rīga” spēlētāji, tādējādi pārņēma vadību un īsā brīdī mājinieku pārsvars sasniedza jau 10 punktus. Pēc trenera Gata Justoviča pieprasītā otra minūtes pārtraukuma, jelgavniekiem izdevās saņemties un puslaiks noslēdzās ar mīnus 2 – 38:36.

Trešo ceturtdaļu ar vairākiem precīziem uzbrukumiem iesāka mājinieki, panākot 10 punktu pārsvaru – 51:41. Jelgavniekiem izdevās starpību samazināt uz pusi, bet rīdzinieki atkal panāca deviņu punktu pārsvaru. Pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 63:57 rīdzinieku labā.

Pēdējo ceturtdaļu abas komandas iesāka ar precīziem tālmetieniem, bet drīz vien mājinieku pārsvars sasniedza 11 punktus. Pēc BK“Jelgava/LLU” kapteiņa Salvja Mētras astoņiem gūtiem punktiem un vēl precīza Armanda Seņkāna trīspunktu metiena rezultāts kļuva neizšķirts – 71:71. Spēles beigās veiksmīgāki tomēr izrādījās rīdzinieki un guva uzvaru ar 87:79.

BK “Jelgava/LLU” komandā rezultatīvākais spēlētājs ar 32 punktiem bija Armands Seņkāns, 23 punktus guva Salvis Mētra, 10 – Kalvis Krūmiņš.

Nākošā spēle mūsu komandai būs 7. janvārī plkst. 20.00 Jelgavas sporta hallē pret BK “Gulbenes buki”.

Iepriekšējā spēle

21.decembra spēlē uzvaru izcīnīja BK “Jelgava/LLU” komanda, kura izbraukumā ar103:81 pārspēja BK “Valmiera Glass/ViA 2”.

Ja spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieki, tad jau pirmās ceturtdaļas vidū rezultāts tika izlīdzināts un periods beidzās ar 6 punktu pārsvaru – 25:19. Jelgavas basketbolisti spēli turpināja tikpat ātri un veiksmīgi – otrā ceturtdaļa noslēdzās ar plus 20 mūsējo labā – 55:35, trešā ceturtdaļa – ar plus 27 punktiem (85:58) un spēle – ar plus 22 punktiem (103:81).

BK “Jelgava/LLU” komandā rezultatīvākais spēlētājs bija Andris Justovičs ar 24 gūtiem punktiem, 20 punktus guva Armands Seņkāns, Salvis Mētra un Kalvis Krūmiņš guva pa 15 punktiem, 13 punktus – Jānis Bērziņš.

Nākošā spēle Jelgavas komandai būs izbraukumā 29. decembrī plkst.12.00 pret BK “LU/BS Rīga”.

Informācija: Jelgavas Vēstnesis,  Sporta servisa centrs