4.7 °C, 1.9 m/s, 85.7 %

Sākumlapa JaunumiBK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
BK “JELGAVA/LLU” Latvijas līgas čempionātā
17/11/2018

16.novembrī BK “Jelgava/LLU” izbraukumā tikās ar BK “Līvānu stikls”, piedzīvojot zaudējumu 77:123.

Jelgavnieku rindās rezultatīvākais bija Andris Justovičs ar 19 gūtiem punktiem, Kalvis Krūmiņš un Kaspars Neimanis guva pa 13 punktiem, 8 punkti – Reinim Avotiņam, 7 – Maksimam Husko.

Nākošā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas spēle BK “Jelgava/LLU” būs 24. novembrī plkst.15.30 izbraukumā pret BK “Liepāja/LSSS”.

Iepriekšējā spēle

13.novembrī tika aizvadīta Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas spēle, kur BK “Jelgava/LLU” izbraukumā pret “Biznesa augstskolu “Turība”” izcīnīja pārliecinošu uzvaru – 100:81!

Jau spēles sākumā jelgavnieki izvirzījās vadībā. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 18:25, bet puslaika pārtraukumā komandas devās ar 51:38. Trešajā ceturtdaļā jelgavnieku pārsvars palielinājās līdz plus 19 punktiem (77:58), bet spēle noslēdzās ar 100:81 Jelgavas komandas labā.

Rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē bija Kaspars Neimanis ar 23 punktiem (kurš ceturtajā ceturtdaļā guva 11 punktus pēc kārtas) 17 punktus guva Andris Justovičs, 16 – Armands Seņkāns, 15 – Salvis Mētra, 13 – Jānis Bērziņš.

Informācija: BK “Jelgava/LLU”, Sporta servisa centrs