12 °C, 6 m/s, 60 %

Sākumlapa JaunumiDžudo turnīrs “TALLINN JUDO CUP 2019”
Džudo turnīrs “TALLINN JUDO CUP 2019”
11/02/2019

9.februārī Tallinā notika ikgadējais starptautiskais džudo turnīrs “Tallinn Judo Cup 2019”, kurā Jelgavas sportistiem izdevās izcīnīt 3 medaļas.

Turnīrā piedalījās sportisti no Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Zviedrijas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Latvijas un Igaunijas. Septiņi treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi cīnījās trīs vecuma grupās: U-12, U-14 un U-16, katrā grupā izcīnot pa medaļai.

U-12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 27 kg Artjoms Marčenko izcīnīja bronzu. Toms Saulīte ierindojās 7.vietā (svara kategorijā lidz 30kg).

U-14 vecuma grupā 3.vietu ieņēma Rolands Skuja svarā līdz 62 kg. Sergejs Adatiņš nokļuva 9.vietā 20 džudistu konkurencē (svarā līdz 46 kg).

U-16 vecuma grupā piedalījās 2 Jelgavas cīkstoņi: Artis Skurudins un Daniels Rūsis. Daniels (svarā līdz 46 kg) ieguva 3.vietu, savukārt Artis palika 7.vietā 22 sportistu konkurencē (svarā līdz 66 kg).

Sportisti gatavojas uz nākošajām sacensībām, kas pēc divām nedēļām norisināsies tepat Latvijā, Siguldā.

Informācija un foto: Treneris K.Usačevs, Sporta servisa centrs