Sākumlapa JaunumiSportsFK “Jelgava” cīnīsies par turnīra 3.vietu
FK “Jelgava” cīnīsies par turnīra 3.vietu
23/03/2018

25.martā FK “Jelgava” cīnīsies par turnīra 3.vietu!

Piektdien, 16.martā Skonto hallē tika aizvadīta pirmā ”Virslīgas kausa” pusfināla spēle, kur tikās ”RFS” un ”Jelgava” futbola komandas. Pēc spraigām cīņām uzvaru ar rezultātu 2:1 (2:1) izcīnīja rīdzinieki, nodrošinot sev vietu lielajā finālā. Vārtus Jelgavas koamdas labā guva Alans Siņeļņikovs.

Cīņu par “Virslīgas kauss 2018” 3.vietu FK “Jelgava” aizvadīs 25.martā Skonto hallē, kur pulksten 14.00 tiksies ar FK “Metta/Latvijas Universitāte” komandu.

Iepriekšējās spēles

Turnīra pusfinālā spēlē Jelgavas komanda iedzinējos nonāca jau pirmajā minūtē, bet astotajā minūtē rezultātu izlīdzināja Alans Siņeļņikovs, kurš nopelnīja soda sitienu un pats to arī izmantoja. Pirmā puslaika izskaņā gan “RFS” panāca vadību. FK “Jelgava” pārtraukumā devās, esot iedzinējos ar rezultātu 1:2. Lai gan pēc pārtraukuma otrajā puslaikā laukumā bija daudz asu divcīņu, ar vārtu gūšanas iespēju veidošanu komandām sevišķi nesekmējās. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:2 Rīgas komandas labā.

RFS – FK Jelgava 2:1 (2:1) (spēles protokols)

“Virslīgas kauss” turnīrs tiks aizvadīts pēc izslēgšanas spēļu principa, sākot ar ceturtdaļfināliem, taču arī katras kārtas zaudētāji turpinās aizvadīt cīņas, līdz ar to katra komanda triju nedēļu laikā aizvadīs trīs mačus. Visas spēles tiks aizvadītas Skonto hallē, plānots, ka turnīra fināls risināsies 25.martā. Skatītājiem ieeja uz turnīra spēlēm būs bez maksas.

“Virslīgas kauss 2018” SPĒĻU KALENDĀRS

3.kārta24.marts | 14:00 FK Ventspils – Valmiera Glass VIA (spēle par 7.vietu)
24.marts | 17:00 FK Liepāja/Mogo – Riga FC (spēle par 5.vietu)
25.marts | 14:00 FK Metta/Latvijas Universitāte – FK Jelgava (spēle par 3.vietu)

25.marts | 17:00 Spartaks Jūrmala – RFS (spēle par 1.vietu)

Informācija: FK “Jelgava”, K.Upenieks