14.6 °C, 6.2 m/s, 54.3 %

Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” startē SynotTip virslīgā
FK “JELGAVA” startē SynotTip virslīgā
02/11/2018

28.oktobrī FK “Jelgava” aizvadīja šīs sezonas pēdējo mājas spēli pret FK “Liepāja/Mogo”, piekāpojoties ar 0:2.

Zemgales Olimpiskā centra stadionā “SynotTip” Virslīgas 26. kārtas spēlē pirmos vārtus FK “Liepāja/Mogo” guva jau 3. spēles minūtē, kad bumbu Vladislava Kurakina sargātajos vārtos raidīja Mārtiņš Ķigurs, bet 16. minūtē pārtvertu jelgavnieku piespēli vārtu guvumā pārvērta Vladimirs Kamešs. Visas spēles garumā abas komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem pie pretinieku vārtiem, tomēr rezultātu tas neietekmēja – spēle noslēdzās ar 0:2 viesu labā. Diskvalifikācijas dēļ spēlē nepiedalījās Jelgavas komandas spēlētāji: Artis Lazdiņš, Daniils Ulimbaševs un Mindaugs Grigaravičs.

Jelgavas komanda šosezon savā laukumā ir izcīnījusi četras uzvaras, uzvarot “Spartaku” un “Mettu”, kā arī divreiz apspēlējot viesus no Valmieras. Vēl divas spēles izdevās noslēgt neizšķirti, bet septiņās spēlēs nācās atzīt pretinieku spēku. Šobrīd FK “Jelgava” turnīra tabulā ieņem 7. vietu.

FK Jelgava – FK Liepāja/Mogo 0:2 (0:2)

FK “Jelgava” šosezon atlikušas vēl divas spēles – 4. novembrī plkst. 14 izbraukumā pret FK “Metta/LU” un 10. novembrī plkst. 14 izbraukums pret “Valmieras Glass/ViA”.

Iepriekšējā spēle:

20.oktobrī, Skonto stadionā Rīgā Latvijas futbola Virslīgas 25. kārtas ietvaros FK “Jelgava” zaudēja “Riga” FC ar rezultātu 0:2. 28. oktobrī jelgavniekiem būs pēdējā mājas spēle pret FK “Liepāja/Mogo”.

Jau mača pirmā puslaika sākumā jelgavnieki lika noprast, ka spēlēs uz pretuzbrukumiem. Septītajā minūtē radās moments, kura noslēgumā no aptuveni 16 metriem sita “Jelgavas” spēlētājs Daniils Hvoiņickis, bet bumba atsitās pret vārtu pārliktni. Jelgavnieki spēlēja agresīvi, cieši, kas radīja rīdziniekiem grūtības uzbrukumu veidošanā. Pirmajā puslaikā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus – 0:0.

Puslaika pārtraukumā rīdzinieku galvenais treneris Viktors Skripņiks veica divas spēlētāju maiņas, Armanda Pētersona un Ivana Jeņina vietā laukumā sūtot Denisu Rakelu un Darko Lemajiču. 65. minūtē D.Rakels izpildīja stūra sitienu. No tuvas distances ar galvu bumbu vārtu stūrī raidīja Elvis Stuglis – 1:0. Pēc gūtajiem vārtiem “Riga” FC turpināja veidot uzbrukumus. Spēles 83. minūtē punktu intrigai pielika D.Rakels, kurš panāca mača rezultātu 0:2, raidot bumbu vārtu stūrī.

Jāatzīmē, ka “Riga” šosezon Jelgavas komandu bija uzvarējusi visās trīs savstarpējās spēlēs – 1:0, 1:0 un 3:0.

Vjačeslavs Jemeļjaņenko (1995. dz.g.), Krievija

Valērijs Redjko (1983. dz.g.) (kapteinis)