Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
22/05/2018

Jelgavniekiem nākamā mājas spēle 27.maijā!

Pirmdien, 21. maijā Olimpiskā cetnra “Ventspils” stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 9.kārtas spēle, kur vietējais futbola klubs “Ventspils” tikās ar viesiem no futbola kluba “Jelgava”. Iztrūkstot četriem FK “Jelgava” pamatsastāva spēlētājiem, viesi spēja izrādīt nopietnu pretestību Virslīgas līdervienībai un noslēgt spēli ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Nākamo SynoTip Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs svētdien, 27.maijā Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadinonā. Jelgavnieki mājas spēlē tiksies ar “RFS” komandu, spēles sākums pulksten 17.00.

Iepriekšējā spēlē pret Jūrmalas “Spartaku” vienas spēles disvalifikācijas nopelnīja Jelgavas komandas kapteinis Alans Siņeļņikovs un aizsardzības balsts lietuvietis Sigits Olberkis. Tikmēr problēmas ar dokumentiem radās šosezon trīs vārtus guvušajam uzbrucējam Ņikitam Koļajevam, kuram arī nebija iespējas piedalīties pirmdienas spēlē; savainojumā iedzīvojies japāņu centra pussargs Rjotaro Nakano.

Pašā 21.maija spēles ievadā FK “Jelgava” izdevās nopelnīt soda sitienu netālu no pretinieku vārtiem. To devas izpildīt Vladislavs Kozlovs, kura raidījumam pietrūka spēka. Pirmajās 15 minūtēs uzbrukumā maz kas sanāca mājinieku futbolistiem, kuru piegājieni regulāri noslēdzās pēc neprecīzām piespēlēm viesu soda laukuma tuvumā. Karsti pie “Jelgavas” vārtiem gāja spēles 24.minūtē, kad pēc saskarsmes ar Mindaugu Grigarāviču soda laukumā krita viens no ventspilnieku uzbrucējiem. FK “Ventspils” uzbrukumi turpināja uzņemt apgriezienus, taču ar tiem labi tika galā viesu jaunie aizsargi. Bīstamākais moments izveidojās puslaika pēdējās sekundēs: Tosins Aijeguns spēcīgi sita zem vārtu pārliktņa, tomēr viņa sitienu atvairīja un pēc tam noķēra M.Melecis.

Pārtraukumā “Ventspils” veica divas izmaiņas sastāvā, laukumā sūtot divus priekšējās līnijas spēlētājus. Tas ļāva jelgavniekiem atrast brīvās zonas pretinieku aizsardzībā. 47.minūtē pretuzbrukumā lielisku iespēju neizmantoja Krušatins, kurš no izdevīgas pozīcijas uzsita virsū sāncenšu vārtsargam. Vēl viena iespēja “Jelgavai” radās pēc stūra sitiena izspēles, kad Vladislava Kozlova piespēla gar vārtiem gandrīz sasniedza adresātu. Tuvāk spēles beigām ļoti bīstami kļuva ventspilnieku uzbrukumi. 75.minūtē vārtu pārliktni satricināja uz maiņu nākušais krievu pussargs Aleksejs Aleksejevs. Piecas minūtes vēlāk pēc Adelekes sitiena Jelgavas komandu skaistā lēcienā glāba Mārcis Melecis. Tikmēr jelgavniekiem uz maiņu nāca jaunais krievu uzbrucējs Aleksandrs Ņekrasovs, kuram šī spēle kļuva par debiju komandas sastāvā. Pēdējās minūtēs “Ventspils” daudz uzbruka, taču iekarot Mārča Meleča vārtus nespēja – spēle noslēdzās 0:0 neizšķirti.

FK “Ventspils” – FK “Jelgava” 0:0 (0:0)

Jelgava: Melecis – Grigarāvičs, Minkevičs, Širjajevs, Staļģis, Jemeļjaņenko (Sadī Gejs) – Lazdiņš, Krušatins, Rafaļskis – Kozlovs (Kiriļins), Kurtišs (Ņekrasovs)