Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
20/06/2018

Jelgavas komandai nākamā spēle 21.jūnijā!

Piektdien, 15.jūnijā Skonto stadionā Rīgā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 11.kārtas spēle, kur savā starpā tikās “Riga FC” un futbola kluba “Jelgava” vienība. Uzvaru ar rezultātu 1:0 izcīnīja mājinieki “Riga FC”, līdz ar to sarūgtinot Marianu Paharu viņa debijā jelgavnieku galvenā trenera amatā. Pēc aizvadītām vienpadsmit kārtām, turnīra tabulas kopvērtējumā Jelgavas komanda šobrī atrodas sestajā pozīcijā.

Nākamo Synotip Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs ceturtdien, 21.jūnijā pulksten 18.00. Jelganieki izbraukumā spēkosies ar vietējo FK “Liepāja/Mogo”.

Iepirkiešējās spēles

Spēles rezultāts tika atklāts vien otrajā puslaikā, kad 67.minūtē vienīgos vārtus guva “Riga FC” leģionārs Darko Lemajičs, tādā veidā ļaujot arī mājiniekiem izcīnīt uzvaru ar 1:0. Sielāko spēles otrā puslaika daļu “Riga FC” atradās vairākumā, jo FK “Jelgava” spēlētājs Vladislavs Kozlovs 56.minūtē nopelnīja otro brīdinājumu, kas rezultējās sarkanajā kartiņā. Tāpat jāmin, ka šī bija debijas spēle Marianam Paharam ”Jelgavas” galvenā trenera amatā.