Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
21/07/2018

Jelgavniekiem uzvara! Nākamā spēle 22.jūlijā!

Svētdien, 15.jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 14.kārtas spēle, kur tikās pašmāju futbola klubs “Jelgava” un viesu komanda FK “Valmiera Glass ViA”. Aizraujošā un notikumiem bagātā spēlē uzvaru izcīnīja mājinieki, kuri spēles gaitā atspēlējās no rezultāta 1:2 un uzvaras vārtus guva tikai kompensācijas laikā (3:2). Vārtus FK “Jelgava” labā guva Andris Krušatis, Vladislavs Kozlovs un komandas debitants no Gruzijas Guramams Lukava.

Nākamo Synotip Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 22.jūlijā izbraukumā, kur viesos tiksies ar vietējo “Sprtaks Jūrmala” Spēles sākums pulksten 17.00.

Iepirkiešējās spēles

Š.g 15.jūlija spēles rezultāts tika atklāts 33.minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja Andris Krušatins, sitot precīzi no tuvas distances. Viesiem no Valmieras pirms došanās pārtraukumā gan izdevās vēl atspēlēties, bumbai nonākot lielā burzmā, pie sitiena tiekot Artūram Bankavam, kurš līdz ar to 42.minūtē panāca 1:1.

Otrā puslaika 53.minūtē savu otro dzelteno kartīti nopelnīja Sigitas Olberkis​, atstājot jelgavniekus mazākumā. Valmiera iespēju spēlēt vairākumā neizšķērdēja un 73.minūtē izvirzījās vadībā, kad bumbu vārtos trieca Alvis Jaunzems (1:2). Viesu prieki gan nebija ilgi, jau pēc 2 minūtēm līksmot varēja mājinieku atbalstitāji, jo pēc stūra sitiena izspēles Vladislavam Kozlovam izdevās panākt 2:2. Lai arī būdami mazākumā, jelgavnieki turpināja uzbrukt un kompensācijas laika trešajā minūtē uzvaras vārtus ar precīzu sitienu vārtu apakšējā stūrī guva debitants Gurams Lukava (3:2).