Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
24/07/2018

Jelgavniekiem neveiksme! Nākamā mājas spēle 29.jūlijā!

22.jūlijā Slokas stadionā Jūrmalā tika aizvadīta “SynotTip” Virslīgas 15.kārtas spēle, kur tikās futbola klubs “Jelgava” un mājinieki FK “Spartaks Jūrmala. Ar rezultātu 4:1 uzvarēja jūrmalnieki, tādējādi palielinot savu pārsvaru pār jelgavniekiem, kuri pirms abu komandu spēles turnīra kopvērtējuma tabulā atradās pozīciju zemāk un pēc piedzīvotā zaudējuma palika sestajā vietā. Vienīgos vārtus Jelgavas komanda labā guva Vladislavs Kozlovs.

Nākamo Synotip Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 29.jūlijā Zemgales Olimpiskajā centrā. Jelgavnieki mājās spēlē tiksies ar spēcīgo FK “Ventspils”. Spēles sākums pulksten 18.00.

Iepirkiešējās spēles

Visu 22.jūlija Virslīgas čempionāta spēli laukumā dominēja Jūrmalas futbolisti, pirmās bīstamās epizodes pie jelgavnieku vārtiem noorganizējot jau pirmajās minūtēs. Tomēr spēles rezultāts tika atklāts tikai 34.minūtē, kad jūrmalnieku labā vārtus guva Oļegs Dmitrijevs. Šajā spēlē jelgavnieku vārtus sargāja Vladislavs Kurakins, kuram šī ir debija jelgavnieku sastāvā (pirms tam viņš pārstāvēja FC “Riga” un Austrijas 3. līgas klubu “Karabakh Wien”, kura sastāvā laukumā gan tā arī neizgāja, kā arī Latvijas U-21 izlases sastāvā aizvadījis 23 spēles). Pirmajā puslaikā tas bija vienīgais precīzais sitiens vārtos, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 1:0 par labu jūrmalniekiem.

Otro puslaiku jelgavnieki iesāka krietni aktīvāk un centās izdarīt spiedienu uz pretinieku vārtiem. Spēles 49.minūtē tuvu vārtu guvuma bija mūsu komandas spēlētājs Gurams Lukava, bet pretinieku vārtsargs Jevgeņijs Nerugals lēcienā ar labo roku bumbu tomēr atsita. Sešas minūtes vēlāk sekoja jūrmalnieku atbilde – Deniss Davidovs ar precīzu atkārtotu sitienu panāca 2:0. Vēl pēc trīs minūtēm bumbu jelgavnieku vārtos raidīja Jevgeņijs Kobzars – 3:0. Spēles 76.minūtē, glābjot savu komandu no vēl viena vārtu guvuma, noteikumus pārkāpa FK “Jelgava” spēlētājs Sigits Olberķis – tiesneši par šo pārkāpumu jūrmalniekiem piešķīra 11 metru soda sitienu. Vārtsargs sitienu atvairīja, bet K.Svārups ar atkārtotu sitienu tomēr savu panāca – 4:0. Spēles izskaņā jelgavniekiem radās iespēja vismaz vienus vārtus atgūt, jo tiesneši par pārkāpumu pret G.Lukavu piešķīra FK “Jelgava” 11 metru soda sitienu. Tajā savas snaipera dotības apliecināja Vladislavs Kozlovs, gūstot vienīgos jelgavnieku vārtus šajā spēlē.

Vjačeslavs Jemeļjaņenko (1995. dz.g.), Krievija

Valērijs Redjko (1983. dz.g.) (kapteinis)