9.6 °C, 4.9 m/s, 75.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
08/08/2018

Svētdien, 29.jūlijā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 16.kārtas centrālā spēle, kurā tikās vietējais futbola klubs “Jelgava” un viesu FK “Ventspils”. Uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja viesi no Ventspils, kuriem šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas.

Nākamo Synotip Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 13.augustā Rīgā. Jelgavnieki izbraukuma spēlē tiksies ar vietējo “RFS” komandu. Spēles sākums pulksten 19.00.

Iepriekšējās spēles

29.jūlijs spēle Jelgavā iesākās diezgan mierīgi, tomēr ventspilnieku pirmajās 23.minūtēs nopelnītās divas dzeltenās kartītes abu komandu spēlētājus laukumā it kā pamodināja un sapurināja. Pirmais nervus kutinošais moments pie jelgavnieku vārtiem, ko šajā spēlē sargāja Vladislavs Kurakins, bija spēles 29.minūtē – Ventspils futbolists izpildīja sitienu pa vārtiem, bet trāpīja pa vārtu stabu, tomēr Jelgavas vārtsargam izdevās notvert atlecošo bumbu. Pāris minūtes vēlāk ventspilniekiem tomēr izdevās atklāt spēles rezultātu – 31.minūtē vārtus guva Rafaels Pedro Mendes Amado. Otros vārtus jelgavnieki zaudēja spēles 36.minūtē, kad vārtu priekšā esošo burzmu izmantoja Ventspils futbolists Akinola Adeleke Akinjemi. Pirmajā puslaikā arī jelgavnieki bija ļoti tuvu savam pirmajam vārtu guvumam – spēles 42.minūtē Marks Kurtišs izgāja 1:1, apspēlēja vairākus pretspēlētājus, bet vārtu priekšā viņu nogāza, un lielisko momentu realizēt neizdevās. Puslaika pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 0:2 kurzemnieku labā.

Otrajā puslaikā komandas apmainījās ar bīstamiem momentiem pie pretinieku vārtiem, tomēr spēles pamatlaikā ne vienai, ne otrai komandai vārtus gūt neizdevās. Tomēr pirmajā no četrām kompensācijas laika minūtēm ventspilniekiem izdevās pārsteigt jelgavniekus, un trešos vārtus kuzemnieku labā guva A.A.Akinjemi.

Jelgavas komandas rindās šajā spēlē debitēja jaunpienācējs – Krievijas futbolists Naims Šarifi (Nr.4). FK “Jelgava” informē, ka līgums ar Maskavas “Lokomotiv” audzēkni parakstīts uz vienu gadu. 2010.gadā futbolists pievienojās Austrijas Bundeslīgas vienībai “Kapfenberger”. Kopumā Jelgavas komandas treneris Marians Pahars ar jaunpienācēja sniegumu šodienas spēlē ir apmierināts.

Vjačeslavs Jemeļjaņenko (1995. dz.g.), Krievija

Valērijs Redjko (1983. dz.g.) (kapteinis)