6.5 °C, 3 m/s, 94.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
20/08/2018

Sestdien, 18.augustā, Zemgales Olimpiskajā centrā​ (ZOC) aizvadīta SynotTip Virslīgas 18.kārtas spēle starp vietējo futbola klubu “Jelgava” un viesu komandu “Riga FC”. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja viesi no Rīgas, kuriem šī bija jau astotā ”sausā” uzvara pēc kārtas. FK “Jelgava” ar četrpadsmit punktiem šobrīd turnīra tabulā ieņem 6.pozīciju.

Nākamo Synotip Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” aizvadīs 24.augustā ZOC. Jelgavnieki savā laukumā tiksies ar FK “Liepāja” komandu. Spēles sākums pulksten 17.00.

18.augusta spēle iesākās aktīvi, un pirmajās minūtēs jelgavnieki centās pārņemt spēles iniciatīvu, kas gan pie vārtu gūšanas momentiem nenoveda. Pakāpeniski rīdzinieki pārņēma bumbas kontroli un izdarīja arvien lielāku spiedienu un panāca savu – 17.minūtē spēles rezultātu atklāja “Riga FC” futbolists Darko Lemajičs. Tas nedaudz sapurināja jelgavniekus, un Guramam Lukavam izdevās bīstams izgājiens uz pretinieku vārtiem, bet noslēgt to rezultatīvi tomēr neizdevās. Rīdzinieki atbildēja ar nervus kutinošu epizodi pie “Jelgavas” vārtiem, bet jelgvnieku vārtsargs Vladislavs Kurakins sitienu atvairīja. Pirmajā puslaikā Jelgavas komandai divas dzeltenās kartītes – Daniilam Ulimbaševam un Maksimam Rafaļskim.

Otrā puslaika sākumā Jelgavas futbolisti bija nedaudz saņēmušies, tomēr vairāk bīstamību bija pie pašu vārtiem. Spēle 51.minūtē otros vārtus guva D.Lemajičs, bet 68.minūtē precīzs 11 metru soda sitiens padevās Ivanam Lukjanovam. Soda sitienu rīdzinieki nopelnīja pēc D.Ulimbaševa pārkāpuma. Spēle noslēdzās ar 0:3 rīdzinieku labā.

Vjačeslavs Jemeļjaņenko (1995. dz.g.), Krievija

Valērijs Redjko (1983. dz.g.) (kapteinis)