Sākumlapa JaunumiSportsFK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
FK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ
05/09/2018

Jelgavas komandai nākamā spēle 15.septembrī!

Sestdien, 1.septembrī Daugavas stadionā Rīgā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 20.kārtas centrālā spēle starp futbola kluba “Metta/Latvijas Universitāte” un futbola kluba “Jelgava” komandām. Uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja mājinieki, kuriem šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas. Pēc šīs spēles FK “Jelgava” Virslīgas kopvērtējuma tabulā atrodas 6.pozīcijā.

Nākamo Synotip Virslīgas kārtas spēli FK “Jelgava” vienība aizvadīs 15.septembrī, kad viesos tiksies ar Valmieras komandu. Spēles sākums pulksten 16.00.

Iepirkiešējās spēles

1.septembra spēles rezultātu 29.minūtē ar precīzu sitienu atklāja Van Dave Harmon, izvirzot FK “Metta/LU”vadībā ar rezultātu 1:0. Otrā puslaika ievadā, 50.minūtē mājiniekiem divu vārtu pārsvaru panāca Vladislavs Fjodorovs. Savukārt, vēl desmit minūtes vēlāk, Rīgas komandai izdevās panākt jau 3:0, pateicoties Ņikitas Ivanova vārtu guvumam 61. minūtē. Cīņas turpinājumā vārti vairāk netika gūti un tās noslēdzās ar rezultātu 3:0 “Metta/LU” labā.

Vjačeslavs Jemeļjaņenko (1995. dz.g.), Krievija

Valērijs Redjko (1983. dz.g.) (kapteinis)