10.4 °C, 4.7 m/s, 72.7 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē jaunajā sezonā
15/11/2018

14.novembrī Jelgavas ledus hallē tika aizvadītā kārtējā “Optibet” hokeja līgas spēle, kurā HK “Zemgale/LLU” tikās ar HK “Prizma”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:4 par labu HK “Prizma”.

Pirmo trešdaļu komandas sāka ar pozicionālo cīņu, mēģinot pārņemt ripas kontroli savās rokās. Spēles 5.minūtē jelgavnieki kļūdījās izejot no savas zonas, spēlejot četri pret četri, HK “Prizma” uzbrucējs Sergejs Pečurs izgāja viens pret viens ar vārtsargu Rihardu Cimermani un atklāja spēles rezultātu – 0:1. Jelgavniekiem pirmajā trešdaļā izdevās vairāk kontrolēt ripu un veidot bīstamas situācijas pie pretinieku vārtiem, bet rezultāts pirmajā trešdaļā nemainījās.

Otrajā trešdaļā HK “Zemgale/LLU” spēlētāji palielināja savu spēles ātrumu, bet trešdaļas vidū viņus pievīla noraidījums par skaitliskā sastāva pārkāpumu. HK “Prizma” spēlētāji lieliski izspēlēja vairākumu un uzbrucējs Armands Bērziņš panāca spēles rezultātu 0:2. Neskatoties uz negatīvo rezultātu, HK “Zemgale/LLU” pēc piecām minūtēm spēja to izlīdzināt. Realizējot skaitlisko vairākumu, vārtus guva uzbrucējs Ričards Bernhards (Nr.15). Bet pēc trīsdesmit sekundēm individuālo meistarību izrādīja uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9) – 2:2.

Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē pēc Rustama Begova piespēles, vārtus guva uzbrucējs Artjoms Ogorodņikovs (Nr.17), izvirzot “Zemgale/LLU” spēles vadībā ar rezultātu – 3:2. HK “Prizma” spēlētāji manāmi palielināja tempu, kas viņiem deva iespēju gūt divus vārtus – precīzi viesu rindās bija Kristaps Riekstiņš un Juris Bērziņš – 3:4. Jelgavniekiem spēles gaitu traucēja skaitliskie mazākumi, kurus komandai nācās piedzīvot piecas reizes. Lai arī pretinieks neizmantoja nevienu no tiem, “Zemgale/LLU” spēlētāji uzbrukumu vietā bija spiesti aizstāvēt savus vārtus.

Zemgale/LLU – Prizma 3:4 (0:1; 2:1; 1:2)

Par spēles labāko HK “Zemgale/LLU” hokejistu atzīts Kristaps Jākobsons (Nr.7).

Nākošā Virslīgas čempionāta spēle HK “Zemgale/LLU” būs 17. novembrī plkst. 13.30 izbraukumā pret HK “Mog

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs