11.3 °C, 4.9 m/s, 68 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
25/02/2019

23.februāra Optibet hokeja līgas spēlē HK “Zemgale/LLU” Jelgavas ledus hallē tikās ar HK “Lido” un svinēja uzvaru ar 11:3!

Spēles rezultāts tika atklāts devītajā minūtē, kad vārtus guva HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ričards Bernhards (Nr.15). Pēc 12 sekundēm ripu vārtos raidīja aizsargs Matīss Gelažis (Nr.33), panākot rezultātu 2:0. Tomēr pretiniekiem, spēlējot vairākumā, trīs sekunžu laikā izdevās vienus vārtus atgūt – 2:1. Pirmā perioda divpadsmitajā minūtē jelgavnieku trešos vārtus guva uzbrucējs Jānis Ričards Kārkliņš (Nr.10), bet perioda izskaņā HK “Lido” atguva vēl vienus vārtus, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 3:2 jelgavnieku labā.

Otrajā periodā HK “Zemgale/LLU” hokejisti guva 2 vārtus. Astoņpadsmitajā minūtē precīzs bija uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9), bet 27 sekundes vēlāk – Rūdolfs Prūsis (Nr.69), panākot rezultātu 5:2.

Trešā perioda sestajā minūtē savus otros vārtus šajā spēlē guva HK “Zemgale/LLU” hokejists R.Prūsis. Vēlāk, jelgavniekiem, realizējot skaitlisko vairākumu, izdevās gūt vēl 2 vārtus. Spēlējot pieciem pret trim, vārtus guva uzbrucējs Juliāns Misjus (Nr.8), bet vēlāk, turpinot spēlēt pieciem pret četriem, vārtu guvumu izcīnīja uzbrucējs Vladislavs Adeļsons (Nr.22) 8:2. Pretinieki vienus vārtus atguva, bet jelgavnieki uz to atbildēja ar trīs precīziem metieniem. Četrpadsmitajā minūtē vārtus guva uzbrucējs Artūrs Homjakovs (Nr.19), pēc 27 sekundēm otros vārtus šajā spēlē guva J.Misjus, bet astoņpadsmitajā minūtē pretinieku vārtsargu izdevās apspēlēt uzbrucējam Ivanam Ribčikam (Nr.18). Spēle noslēdzās ar rezultātu 11:3 jelgavnieku labā.

Par spēles labāko hokejistu atzīts Rūdolfs Prūsis (Nr.69).

Zemgale/LLU – Lido 11:3 (3:2; 2:0; 6:1)

Optibet hokeja līgas čempionātā HK “Zemgale/LLU” atlikušas vēl divas spēles. Nākošā spēle būs Jelgavas ledus hallē 27. februārī plkst.19:30 pret HK “Kurbads”. Bet pēdējā spēle būs 2. martā plkst.13:00 izbraukumā pret HK “Prizma”.

Iepriekšējā spēle

20.februārī Jelgavas ledus hallē tika aizvadīta “Optibet” hokeja virslīgas spēle, kurā tikās HK “Zemgale/LLU” pret turnīra līderiem HK “Mogo” un piedzīvoja zaudējumu 3:6.

Lai gan spēles pirmajā periodā HK Zemgale/LLU bija vairākas iespējas spēlēt pieciem pret četriem, skaitlisko vairākumu realizēt neizdevās. Tomēr HK “Mogo” spēlētāji savu vairākumu īstenoja un īsi pirms perioda beigām guva vārtus un pārtraukumā devās ar rezultātu 1:0.

Arī otrajā periodā jelgavnieki spēlēja aktīvi, tomēr pie vārtu guvuma tas nenoveda. Savukārt, HK “Mogo” perioda beigās tika pie diviem vārtiem, vienu no tiem atkal izcīnot vairākumā. Periods noslēdzās ar 3:0 pretinieku labā.

Trešā perioda sākumā pretinieki guva ceturtos vārtus 4:0. Perioda vidū īsā laikā jelgavniekiem tomēr izdevās divus vārtus atspēlēt. “Mogo” vārtsargu apspēlēt izdevās uzbrucējam Ivanam Ribčikam (Nr.19), bet minūti vēlāk ripu pretinieku vārtos raidīja uzbrucējs Juliāns Misjus (Nr.8) 4:2. Drīz vien viesi guva piektos vārtus, bet spēlējot vairākumā – pieciem pret trim – arī sestos vārtus 6:2. HK “Mogo” spēlētājam par pretinieka turēšanu ar nūju tika piespriests sods un ”Zemgle/LLU” spēlētājam Ivanam Ribčikam, izpildot soda metienu, radās iespēja rezultāta starpību samazināt līdz 6:3. Ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās.

Par spēles labāko hokejistu HK “Zemgale/LLU” rindās atzīts uzbrucējs Artūrs Homjakovs (Nr.19).

Zemgale/LLU – Mogo 3:6 (0:1; 0:2; 3:3)

Regulārajā čempionātā HK “Zemgale/LLU” atlikušas vēl trīs spēles. Nākošā būs 23. februārī plkst. 17:00 Jelgavas ledus hallē pret HK “Lido”.

Informācija : Jelgavas Vēstnesis, HK “Zemgale/LLU”