12 °C, 6 m/s, 60 %

Sākumlapa JaunumiSportsHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
03/02/2019

2.februāra Optibet hokeja līgas spēlē hokeja hallē “Rīga” atkal tikās HK “Zemgale/LLU” pret HS “Rīga”, vēlreiz apliecinot savu pārākumu un gūstot uzvaru ar 4:1. Pirms nedēļas jelgavnieki svinēja uzvaru pār HK “Rīga” ar rezultātu 9:2.

Spēles rezultātu 13. minūtē atklāja HK “Zemgale/LLU” hokejists Ēriks Žohovs (Nr.88), un tie bija vienīgie gūtie vārti pirmajā periodā. Otrā perioda 11. minūtē jelgavnieki, spēlējot mazākumā, vienus vārtus tomēr zaudēja un rīdziniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt 1:1. Šajā periodā tiesneši piecus spēlētājus sodīja par rupjību, un HK “Zemgale/LLU” komandai nācās spēlēt mazākumā.

Tomēr 47 sekundes pirms otrā perioda beigām uzbrucējam Ričardam Bernhardam (Nr.15) izdevās vēlreiz ripu raidīt pretinieku vārtos un trešdaļa beidzās ar 2:1.Trešā perioda 13. minūtē jelgavniekiem izdevās gūt vēl vienus vārtus, šoreiz precīzs bija aizsargs Kristaps Jākobsons (Nr.7), panākot rezultātu 3:1. Vien sešas sekundes pirms spēles beigām, uzbrucējs Vladislavs Adeļsons (Nr.22) raidīja ripu tukšos vārtos un spēli noslēdzā ar rezultātu 4:1 HK “Zemgale/LLU” labā.

Par spēles labāko hokejistu HK “Zemgale/LLU” rindās atzīts aizsargs Daņils Dolguškins (Nr.5).

Zemgale/LLU – HS Rīga 4:1 (1:1; 1:0; 2:0)

Nākošā spēle HK “Zemgale/LLU” būs 9. februārī plkst.13.30 izbraukumā pret HK “Lido”.

Iepriekšējā spēle

26.janvāra “Optibet” hokeja līgas spēlē HK “Zemgale/LLU” tikās pret HS “Rīga” un guva uzvaru ar 9:2.

Hokeja hallē “Rīga” spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, kad pirmā perioda trešā minūtē pēc Kristapa Jākobsona (Nr.7) un Danil Dolgushkin (Nr.5) piespēlēm, ātrā pretuzbrukumā vārtus guva uzbrucējs Ēriks Žohovs (Nr.88) – 1:0. Piektajā minūtē “Zemgale/LLU” pārsvaru dubultoja uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9) – 2:0. HS “Rīga” hokejisti saņēmās un trešdaļas astotajā minūtē, trīsdesmit sekunžu laikā spēles rezultātu izlīdzināja 2:2. Perioda desmitajā minūtē vēlreiz precīzs bija Ēriks Žohovs, kurš pēc Kristapa Jākobsona un Rūdolfa Prūša (Nr.69) piespēlēm, atkārtoti izvirzīja “Zemgale/LLU” vadībā – 3:2.

Otrā periodā 14. minūtē otro reizi vārtus guva “Zemgale/LLU” hokejists R.Begovs, panākot rezultātu 4:2. Piekto vārtu guvumu, spēlējot vairākumā, jelgavniekiem realizēja uzbrucējs Vladislavs Adeļsons (Nr.22), un ar rezultātu 5:2 jelgavnieku labā noslēdzās otrais periods.

HK “Zemgale/LLU” trešajā trešdaļā dominēja uz laukuma un savu pārsvaru realizēja četros gūtos vārtos. Vārtus guva uzbrucējs Māris Miezis (Nr.90) 6:2, nākamos vārtus guva Ivans Ribčiks (Nr.18) un Aleksandrs Novikovs (Nr.14). 37 sekundes pirms spēles beigām savus trešos vārtus šajā spēlē guva jelgavnieks Ē.Žohovs. Ar rezultātu 9:2 spēle noslēdzās jelgavnieku labā.

Par spēles labāko spēlētāju HK “Zemgale/LLU” sastāvā atzīts Ēriks Žohovs, kurš panāca pirmo sezonas hat-trick.

Zemgale/LLU – HS Rīga 9:2 (3:2; 2:0; 4:0)

Informācija : HK “Zemgale/LLU”, Jelgavas Vēstnesis