5.2 °C, 3.7 m/s, 89 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
17/01/2019

16.janvāra Optibet hokeja līgas spēlē Jelgavas ledus hallē HK “Zemgale/LLU” pēcspēles metienos atzina HK “Liepāja” uzvaru ar rezultātu 4:5.

Spēles pirmo periodu abas komandas nospēlēja neizškirti 0:0. Pirmos vārtus guva HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Vladislavs Adeļsons (Nr.22) spēles otrā perioda ceturtajā minūtē 1:0. Bet pēc minūtes jelgavnieki pieļāva kļudu savā aizsardzības zonā un viesi rezultātu izlīdzināja 1:1. Trešdaļas vidū jelgavnieki, spēlējot mazākumā, nenosargāja vārtus un rezultāts 1:2.

Tomēr liepājnieku pārsvars saglabājās vien deviņpadsmit sekundes, jo nākamajā uzbrukumā, pēc Kriša Grundmaņa un Valentīna Feoktistova piespēlēm, rezultātu izlīdzināja HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Artjoms Ogorodņikovs (Nr.17) 2:2. Jelgavniekiem izdevās izvirzīties vadībā, kad vairākumu realizēja uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9) – 3:2. Trešdaļas pēdējā minūtē, pēc Artjoma Ogorodņikova un Valentīna Feoktistova piespēlēm, ripu vārtos raidīja baltkrievu spēlētājs Ivans Ribčiks (Nr.18) – 4:2.

Trešajā trešdaļa iesākās ar izturētu mazākumu mūsu komandā. Perioda sestā minūtē HK “Liepāja” uzbrucējs Deniss Vilmans, izmantoja jelgavnieku pieļauto kļūdu un samazināja rezultātu līdz 4:3. Divas minūtes līdz pamatlaika beigām tika piedzīvotā kārtējā kļūda un HK “Liepāja” spēlētāji guva 4:4. Neizdevās atspēlēties un spēle noslēdzās ar 4:4.

Papildlaikā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Pēcspēles soda metienos veiksmīgāki izrādījās viesi un svinēja uzvaru spēlē ar 4:5.

Zemgale/LLU – Liepāja 4:5 (0:0; 4:2; 4:4; 4:5)

Nākošā spēle HK “Zemgale/LLU” būs 19. janvārī plkst. 17.15 Jelgavas Ledus hallē pret HK “Prizma”.

Iepriekšējā spēle

12.janvāra “Optibet” hokeja līgas spēlē HK “Zemgale/LLU” izbraukumā ar rezultātu 7:1 uzveica HK “Lido”! Prieks par septīto uzvaru pēc kārtas!

Pirmā perioda otrajā minūtē spēles rezultātu atklāja jelgavnieki, kad ripu pretinieku vārtos raidīja uzbrucējs Ričards Bernhards (Nr.15) 1:0. Komandai, spēlējot vairākumā, otros vārtus jelgavnieku labā guva uzbrucējs Artūrs Homjakovs (Nr.19) 2:0.

Otrā periodā veiksmīgi nospēlēja HK “Zemgale/LLU” hokejisti, kas guva četrus vārtus septiņās minūtēs, panākot rezultātu 6:0. HK “Zemgale/LLU” labā vārtus guva Rustams Begovs (Nr.9), A.Homjakovs un divus vārtus Māris Miezis (Nr.90). Otrā perioda beigās HK “Lido” spēlētājiem izdevās vienus vārtus atgūt, un komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 6:1.

Pēdējās trešdaļas sākumā komandas septītos vārtus guva HK “”Zemgale/LLU” uzburcējs Valentīns Feoktistovs (Nr.85). Spēle noslēdzās ar rezultātu 7:1 jelgavnieku labā.

Par mūsu komndas labāko spēlētāju tika atzīts Artūrs Homjakovs.

Zemgale/LLU – Lido 7:1 (2:0; 6:1; 7:1)

Informācija : HK “Zemgale/LLU”, Jelgavas Vēstnesis