11.7 °C, 4.8 m/s, 66.4 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
HK “ZEMGALE/LLU” startē OHL jaunajā sezonā
20/09/2018

Jelgavas hokeja klubs “Zemgale/LLU” savu otro 2018./2019. gada mājas spēli un trešo čempionāta sezonas spēli Optibet hokeja līgā aizvadīja 19.septembrī, uzveicot HK “Prizma” pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 4:3 (0:1; 2:1; 3:3;).

Spēles pirmo trešdaļu atklāja HK “Prizma ” aizsargs Juris Bērziņš (Nr.2), raidod ripu Jelgavas komandas vārtsarga Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos. Rīdziniekiem izdevās gūt vārtus, spēlējot mazākumā.

Pēc nospēlētām 9 sekundēm otrajā periodā, pirmos šīs spēles vārtus guva mūsu uzbrucējs Juliāns Misjus (Nr.8). Drīz vien jelgavnekiem izdevās gūt vairākumu un ripu vārtos raidīja Vladislavs Adeļsons (Nr.22). Komandas pārtraukumā devās ar rezultātu 2:1 mājinieku labā.

Arī trešajā trešdaļā HK “Zemgale/LLU” spēlētājiem izdevās realizēt vairākumu un vārtus guva aizsargs Kristaps Jākobsons (Nr.7). Tomēr HK “Prizma” spēlētāji spēja atgūt 2 vārtu deficītu un viesu vidū rezultatīvs bija komandas kapteinis Edijs Brahmanis (Nr.17). Skaitliskajā vairākumā vārtus guva aizsargs Georijs Pujacs (Nr.81), kad treneris Ēriks Miļuns nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu (3:3). Komandām tika piešķirts piecu minūšu papildlaiks, kurā saskaņā ar čempionāta nolikumu spēlēja 3:3 spēlētaju sastāvā. Tā kā jelgavniekiem bija noraidījums, papildlaika sākumā HK “Prizma” spēlēja četri pret trim jelgavniekiem. Piecu minūšu laikā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, tāpēc sekoja pēcspēles metienu sērija, komandām izpildot katrai pa trim metieniem. Jelgavniekiem pirmo bullīti izpildīja uzbrucējs Rustams Begovs (Nr.9) – garām. Rīdziniekiem precīzs bija uzbrucēja Kristapa Riekstiņa (Nr.89) raidījumus. Otro metienu mums izpildīja Māris Miezis (Nr.90) – ripa vārtos! Viesiem Sergejs Pečura (Nr.25) netrāpīja. Trešo metienu jelgavniekiem izpildīja uzbrucējs V.Adeļsons – trāpīts! Pēdējā metienā rīdziniekam E.Brahmanim neizdevās pārspēt mūsu vārtsargu, tāpēc HK “Zemgale/LLU” svinēja uzvaru.

Par labāko spēlētāju HK “Zemgale/LLU” komandas rindās atzīts uzbrucējs Vladislavs Adeļsons ar diviem gūtiem vārtiem šajā spēlē.

“Zemgale/LLU” – “Prizma” 4:3 (0:1; 2:1; 3:3).

Nākamo Optibet hokeja līgas spēli HK “Zemgale/LLU” aizvadīs sestdien, 22. septembrī, plks. 16:00 Jelgavas ledus hallē pret HK “Mogo”.

Informācija: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs