0.7 °C, 2.2 m/s, 95.1 %

Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” STARTĒ OHL JAUNAJĀ SEZONĀ
HK “ZEMGALE/LLU” STARTĒ OHL JAUNAJĀ SEZONĀ
06/12/2018

5.novembrī Jelgavas Ledus hallē tika aizvadīta Optibet hokeja līgas spēle, kurā HK “Zemgale/LLU” pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 uzveica šī brīža Latvijas čempionvienību HK “Kurbads”.

Spēle tika uzsākta straujā tempā un rezultātu izdevās atklāt HK “Zemgale/LLU” uzbrucējam Rūdolfam Prūsim(Nr.69) gūstot vārtus spēles 5.minūtē 1:0. Tomēr, spēlējot mazākumā, trešdaļas piecpadsmitajā minūtē neizdevās nosargāt vārtus un “Kurbads” uzbrucējs Jānis Sprukts (Nr.5) panāca rezultāta izlīdzinājumu 1:1.

Lai arī spēles otrajā trešdaļā jelgavnieki spēlēja aktīvāk, izdarot sešpadsmit metienus uz pretinieku vārtiem, HK “Kurbads” vārstarga Ulda Čalpas teicamā spēle jelgavniekiem neļāva izvirzīties vadībā. Trešdaļā nevienai no komandām neizdevās tikt pie vārtu guvuma.

Trešā perioda piektajā minūtē “Zemgale/LLU” uzbrucējs Juliāns Misjus (Nr.8), pēc Ričarda Bernharda (Nr.15) precīzas piespēles izvirzīja jelgavniekus vadībā ar 2:1. Tomēr vien pēc nepilnām 40 sekundēm “Kurbads” spēlētāji rezultātu izlīdzināja, kad uzbrucējs Jānis Straupe (Nr.7) ātrā pretuzbrukumā guva vārtus 2:2. Līdz trešdaļas beigām jelgavniekiem neizdevās iegūt ripas kontroli, bet pateicoties vārtsarga Riharda Cimermaņa precizitātei, pamatlaiks noslēdzas ar 2:2.

Pēcspēles metienos veiksme stāvēja “Zemgale/LLU” spēlētāju pusē. Ar vārtu guvumu atzīmējās Ivans Ribčiks (Nr.19), bet ar diviem – Rustams Begovs (Nr.9). Jelgavnieki panāca savu trešo sezonas uzvaru pār Latvijas čempioniem HK “Kurbads” ar rezultātu – 3:2.

Zemgale/LLU – Kurbads 3:2 (1:1; 0:0; 1:1; 0:0; 1:0)

Par labākāko spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Juliāns Misjus (Nr.8).

Nākošā spēle jau šo sestdien, 8.decembrī plkst.16:00, Jelgavas ledus hallē pret šīs sezonas spēcīgāko komandu HK “Mogo”.

Informācija un foto: HK “Zemgale/LLU”, Sporta servisa centrs