Sākumlapa JaunumiHK “ZEMGALE/LLU” Startē OHL sezonā!
HK “ZEMGALE/LLU” Startē OHL sezonā!
28/02/2019

Nākamā izbraukuma spēle 5.martā!

2.martā HK “Zemgale/LLU” aizvadīja pēdējo Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēli izbraukumā pret HK “Prizma” un piekāpās ar rezultātu 0:2, tādējādi regulāro čempionātu noslēdzot 3.vietā.

Pirmā trešdaļa iesākās ar HK “Prizma” uzvarētiem iemetieniem, kas deva ledu saimniekiem iespēju pārņemt ripas kontroli. Trešā spēles minūtē, pēc teicamas izspēles, “Prizma” uzbrucēja Armands Bērziņš atklāja spēles rezultātu – 1:0. Lai arī “Zemgale/LLU” centās atjaunot ripas kontroli, līdz spēles rezultāta izlīdzināšanai nenonāca. Pirmajā trešdaļā rīdzinieki uz jelgavnieku vārtiem izdarīja pusi no visiem metieniem spēlē.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” pārņēma spēles kontroli, pateicoties pretinieku nopelnītajiem noraidījumiem. Tomēr pie vārtu guvumiem nonākt neizdevās. “Prizma” vārtus pārliecinoši precīzi sargāja vārtsargs Jānis Auziņš.

Lai gan pēdējā trešdaļā HK “Zemgale/LLU” ar izdarīto spiedienu, centās mainīt spēles gaitu, trešajā trešdaļas minūtē “Zemgale/LLU” aizsargi zaudēja ripu savā aizsardzības zonā un savus otros vārtus spēlē guva uzbrucējs Armands Bērziņš – 2:0. Jelgavnieki turpināja trešdaļu ar pamatīgu spiedienu uz ledus saimnieku vārtiem bet nekādi nespēja gūt vārtus.

Zemgale/LLU – Prizma 0:2 (0:1; 0:0; 0:1)

Līdz ar šo zaudējumu “Zemgale/LLU” noslēdza regulāro čempionātu trešajā vietā un izslēgšanas spēļu pusfināla sēriju sāks izbraukumā pret HK “Kurbads”. Pirmo četru spēļu grafiks:

·         5. marts plkst.19:30 Kurbads ledus halle;

·         7. marts plkst.19:30 Kurbads ledus halle;

·         9. marts Jelgavas ledus halle;

·         11. marts Jelgavas ledus halle.

Iepriekšējā spēle

27.februārī tika aizvadīta priekšpēdējā regulārā čempionāta spēle Jelgavas ledus hallē, kurā tikās HK “Zemgale/LLU” pret HK “Kurbads” un izcīnīja uzvaru ar 5:3, tādējādi turnīra tabulā pakāpjoties uz otro vietu.

Lai gan pirmā trešdaļa iesākās ar aktīvu HK “Kurbads” uzbrukumu, spēles rezultātu atklāja HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Rūdolfs Prūsis (Nr.69), kuram pirmajā periodā izdevās gūt 2 vārtus 2:0.

Otrās trešdaļas sākumā “Kurbads” spēlētāji izveidoja vairākas bīstamas situācijas, kurās, glābjot vārtos, nelielu traumu guva ledus saimnieku vārtsargs Rihards Cimermanis. Lai arī R.Cimermanis turpināja spēli, rīdziniekiem izdevās ieraidīt ripu vārtos, samazinot rezultāta atšķirību līdz 2:1. Trešdaļas piektā minūtē, izspēlējot vairākumu – pieci pret trīs, uzbrucējs Vladislavs Adeļsons (Nr.22) atjaunoja rezultāta pārsvaru 3:1. Kontrolējot spēles gaitu, trešdaļas astoņpadsmitā minūtē, savus trešos vārtus spēlē guva Rūdolfs Prūsis – 4:1.

Trešās trešdaļas devītajā minūtē jelgavnieki nespēja nosargāt savus vārtus mazākumā, un “Kurbads” aizsargs Toms Bluks no zilās līnijas ieraidīja ripu augšējā vārtu stūrī – 4:2. Vēlāk jelgavnieki paši realizēja vairākumu un pēc Alekseja Popova un Artūra Homjakova piespēlēm, ripu vārtos ieraidīja aizsargs Krišs Grundmanis 5:2. Divas minūtes līdz spēles beigām “Zemgale/LLU” nopelnīja noraidījumu un HK “Kurbads” nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kā rezultātā atguva vienus vārtus – 5:3. Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:3 jelgavnieku labā.

Par spēles rezultatīvāko spēlētāju jau otro spēli pēc kārtas atzīts uzbrucējs Rūdols Prūsis (Nr.69), kurš šī vakara mačā guva 3 gūtus vārtus jeb “hattrick”.

Zemgale/LLU – Kurbads 5:3 (2:0; 2:1; 1:2)

Pēdējā regulārā čempionāta spēle būs 2.martā plkst.13:00 izbraukumā pret HK “Prizma”.

Informācija : HK “Zemgale/LLU”