8.3 °C, 4.3 m/s, 87.8 %

Sākumlapa JaunumiJelgavas pilsētas 2018. gada kauss basketbolā
Jelgavas pilsētas 2018. gada kauss basketbolā
10/12/2018

8.decembrī Jelgavas sporta hallē noslēdzās Sporta servisa centra (SSC) kausa izcīņa basketbolā. Šogad čempionu titulu izcīnīja komanda “Ķepas”, kura ar rezultātu 97:68 pārspēja “Doks” komandu. 3. vietu ieguva “NĪP” komanda, kura ar rezultātu 83:76 uzvarēja “Valauto” vienību.

Jelgavas Sporta servisa centra organizētajās sacensībās sadarbībā ar biedrību “Basketbola klubs “Jelgava””, piedalījās deviņas komandas: “Doks”, “Kultūra”, “Ķepas”, “NĪP”, “Rokiji”, “Platone”, “Skandijs”, “Vilki” un “Valauto”.

Turnīrā par rezultatīvāko piespēlētāju atzīts komandas “Ķepu” spēlētājs Juris Brūveris, visvairāk atlecošās bumbas izcīnīja Edgars Aleksejevs, bet par turnīra rezultatīvāko spēlētāju atzīts Ģirts Pommers, abi no “Skandija” vienības.

Sporta Servisa centra direktors Juris Kaminskis ir gandarīts, ka šogad cīņā par kausu iesaistījās gan pilsētas, gan novada komandas, tādā veidā veidojot konkurenci un kāpinot sacensību līmeni. Šogad kopā ar tradicionālo kausu, uzvarētāju komandai tika pasniegts arī lielais SSC čempionu ceļojošais kauss – kas turpmāk būs sacensību galvenā trofeja. Papildus kausam, pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma naudas balvas 300, 200 un 100 eiro vērtībā.

Ar spēļu rezultātiem var iepazīties šeit.

Informācija: Sporta servisa centrs