7.6 °C, 3.5 m/s, 93.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas triatlonistiem zelta medaļas
Jelgavas triatlonistiem zelta medaļas
26/07/2019

Aizvadītajā nedēļas nogalē Smiltenē norisinājās triatlona sacensības – Latvijas triatlona čempionāts sprinta distancē un Latvijas Kausa 7. posms. Jelgavnieki šajās sacensībās izcīnījuši divas 1. vietas.

Triatloniste Poļina Krasikova izcīnīja zelta medaļu Latvijas Kausa 7. posmā F15 vecuma grupā. P. Krasikova distanci, kurā jāveic 250 metru peldēšana, 10 kilometru brauciens ar velosipēdu un 2,5 kilometru skrējiens, veica 39,25 minūtēs. Kopvērtējumā sportiste ierindojās 16. vietā no 64 dalībniekiem.

Tveršana.PNG

Triatlona treneris Vladimirs Kuzmenko M50 vecuma grupā izcīnīja 1. vietu Latvijas triatlona čempionāta sprinta distancē.  V. Kuzmenko distanci, kurā veica 750 metru peldējumu, nobrauca 20 kilometrus ar velosipēdu un noskrēja 5 kilometrus, veica to 1:06,52 stundās, kas kopvērtējumā šajā distancē viņam deva 8. vietu no 46 dalībniekiem.