7.6 °C, 3.5 m/s, 93.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieki cīnīsies ceturtdaļfinālā! Pirmā mājas spēle 15.martā!
Jelgavnieki cīnīsies ceturtdaļfinālā! Pirmā mājas spēle 15.martā!
14/03/2018

Baltijas volejbola meistarlīgas “Credit 24” regulārās sezonas turnīru ar zaudējumu noslēgusi galvenā trenera Jurija Deveikus trenētā “Biolars/Jelgava” vienība, kas Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) līdzīgā trīs setu cīņā 11.martā piekāpās sacensību līdervienībai no Igaunijas. Jelgavas vīriešu volejbola komanda mājās spēlē ar rezultātu 0:3 (25:27, 28:30, 17:25) atzina VK “Saaremaa”. Rezultatīvākais mājiniekim šoreiz Vitālijs Cinne ar 13 punktiem.

Jelgavnieki Baltijas volejbola līgas ceturtdaļfināla spēlēs tiksies ar regulārās sezonas uzvarētāju VK “Saaremaa”, pirmā spēle notiks 15.martā Zemgales Olimpiskajā centrā, sākums pulksten 20.00.

“Credit 24” meistarlīgas ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām tiksies: “Saaremaa VK” (1.) – “Biolars/Jelgava” (8.); “Parnu VK” (2.) – “RTU/Robežsardze” (7.); “BIGBANK Tartu” (3.) – “Rakvere VK” (6.); “Jēkabpils lūši” (4.) – “Selver Tallinn” (5.).

10.martā Jurija Deveikus un Gunta Atara vadītā komanda ieguva trīs punktus pret Tallinas Tehnisko universitāti, uzvarot savā laukumā ar rezultātu 3:0 (25:18, 25:19, 25:18). Rezultātā VK “Biolars/Jelgava” līdz minimumam turnīra tabulā pietuvojās “RTU/Robežsardzei” un pēdējā kārtā saglabāja iespēju pakāpties uz septīto pozīciju. RTU komanda pirms Jelgavas spēles noslēguma jau bija paspējusi pieveikt TTU, tādējādi atrisinot arī vienīgo intrigu, kas bija palikusi pirms pēdējās kārtas spēles.

VK “Saaremaa” ir viena no spēcīgākajām Igaunijas komandām un pirms spēles arī ieņēma pirmo vietu turnīra tabulā. 11.marta spēles pirmajā setā rezultāts ZOC laukumā uz tablo attīstījās līdzīgi – jelgavnieki itin labi tika galā servju uzņemšanā, paši brīžiem agresīvi uzservēja. Izskaņā nedaudz mierīgāk nospēlēja igauņi, sarūpējot mājiniekiem zaudējumu ar 25:27. Arī otrajā setā uzvarai setā ar 25 punktiem nepietika, un atkal igauņi bija tie, kas uzvarēja spraigā galotnē (28:30).

Pēc šāda pavērsiena atgūties Jelgavas volejbolisti vairs nespēja, trešajā setā piedzīvojot graujošu zaudējumu ar 17:25. Vitālijs Cinne bija komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 13 punktiem, Gatim Slavēnam 11 punkti, bet septiņi šoreiz diagonāles pozīcijas spēlētājam Kārlim Paulam Levinskim.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: K.Upenieks