0.6 °C, 0.7 m/s, 81.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavniekiem 2 sudraba un 2 bronzas medaļas Baltijas džudo čempionātā
Jelgavniekiem 2 sudraba un 2 bronzas medaļas Baltijas džudo čempionātā
05/02/2019

Baltijas U18 un U21 džudo čempionātā Rīgā, Jelgavu pārstāvēja 10 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treneru Kima Usačeva un Gunta Malēja audzēkņi, izcīnot 2 sudraba un 2 bronzas medaļas.

Sacenšoties ar labākajiem Latvijas, Igaunijas un Lietuvas džudistiem, U18 grupā bronzas medaļas izcīnīja BJSS sportisti Vladimirs Ščerbakovs (svara kategorijā līdz 55 kg) un Ņikita Skorbenko (svarā līdz 73 kg). Daniils Troščenko (svarā līdz 55 kg), cīņā par 3.vietu, sacensībās guva traumu, tāpēc šoreiz palika piektajā vietā. Tāpat septītajā vietā palika Maksims Kuzmenko (svarā līdz 66 kg) un līdz 81 kilograma kategorijā Marks Sutika.

U21 grupā sudraba medaļu līdz 73 kilogramu svarā izcīnīja Aleksandrs Lapšins un Vladimirs Ščerbakovs (līdz 55 kg).

Informācija un foto: Bērnu un jaunatnes sporta skola