Sākumlapa JaunumiSportsLATVIJAS ČEMPIONĀTS HOKEJĀ SIEVIETĒM
LATVIJAS ČEMPIONĀTS HOKEJĀ SIEVIETĒM
05/02/2018

Jelgavas “L&L/JLSS” uzvara! Nākamā spēle 10.februārī!

Šī gada 20.janvārī divas spēles Latvijas sieviešu hokeja čempionātā aizvadījusi Jelgavas sieviešu hokeja komanda “L&L/JLSS”, kas Jelgavas ledus hallē uzņēma Lietuvas “Hockey Girls” vienību. Jelgavnieces veiksmīgā pirmajā spēlē pārspējas pretinieces ar rezultātu 2:0 (0-0; 1-0; 1-0), vārtus jelgavniecēm guva Māra Trēziņa un Una Kalnīte. Īpaši rezultatīva izrādījās otrā spēle, kur Jelgavas komanda ar 6:0 (3-0; 3-0; 0-0) sagrāva lietuvietes. Rezultatīvākās Jelgavas komandas rindās Māra Trēziņa ar trim gūtiem vārtiem, pa vieniem vārtiem arī Elīzai Platajai, Madarai Ērglei un Žanetei Vasiļevskai.

Nākamo LČ sievietēm kārtas spēli “L&L/JLSS” komanda aizvadīs 10.februārī Jelgavas ledus hallē. Mājinieces uzņems čempionāta līdervienību HK “Laima”. Spēles sākums pulksten 18.30.

Pirmajā 20.janvāra spēlē “L&L/JLSS” meitenes pārņēma spēles vadību un ripas kontroli, bet tas nenoveda pie vārtu biruma lietuviešu komandas vārtos. “Hockey Girls” vārtsardze Emilie Leth Simonsen bija vienkārši nepārspējama, jo spēja tvert visus metienus gandrīz līdz otrās trešdaļas beigām. Un metienu skaits bija ļoti liels. Otrās trešdaļas beigās lietuvietes palika mazākumā un paša vairākuma beigās, pēc Žanetes Vasiļevskas piespēles, uzbrucēja Una Kalnīte atklāja spēles rezultātu – 1:0. Trešā trešdaļā, pēc Kitijas Āķes piespēlēs, ar vārtu guvumu izcēlās viena komandas rezultatīvākām uzbrucējām Māra Trēziņa – 2:0. Neskatoties uz nospiedošo mājinieču pārsvaru, vārtus pirmā spēlē vairs gūt neizdevās.

Otro savstarpējo spēli abas komandas aizvadīja divas stundas vēlāk. “Hockey Girls” vienība līdzekļu taupības nolūkos brauca tūrēs uz Latviju, lai divās brīvdienu dienās aizvadītu četras spēles. Jelgavas “L&L/JLSS” meitenes otrā spēlē neatstāja lietuvietēm nekādas cerības uz vārtu guvumu un pat vārtsardze Emilie Leth Simonsen vairs nebija šķērslis. Divās trešdaļās kluba meitenes sameta sešas ripas, nosargājot savus vārtus neskartus – 6:0. Uzbrucēja Māra Trēziņa guva trīs vārtus, pie rezultivitātes punktiem tika arī Žanete Vasiļevska (1+1), Elīza Platā (1+0), Madara Ērgle (1+0), Samanta Pudule (0+1), Liene Roopa (0+1), Laura Rubina (0+1).

Pēc divām gūtām uzvarām un iegūtiem sešiem punktiem “L&L/JLSS” no trešās vietas čempionātā pakāpusies uz otro vietu, apsteidzot “Laima Juniors” komandu.