8.7 °C, 3.7 m/s, 87.7 %

Sākumlapa JaunumiSportsLatvijas Sporta veterānu savienības 56.sporta spēļu finālposms vieglatlētikā
Latvijas Sporta veterānu savienības 56.sporta spēļu finālposms vieglatlētikā
06/03/2019

2.martā, Rīgas sporta manēžā notika Latvijas Sporta veterānu savienības 56.sporta spēļu finālposms vieglatlētikā, kurā startēja vieglatlēti no visas Latvijas un viesi no Lietuvas. Komandvērtējumā 34 pašvaldību spēcīgā konkurencē, Jelgavas komanda ierindojās 25.vietā.

Jelgavas Sporta veterāni uzrādīja teicamus individuālos rezultātus: 1.vietu 1 jūdzes (1609 m) skrējienā izcīnīja Oskars Stāmers (ar rezultātu 5:14,11 min), bet Jānis Adamovičs –Rāts savā vecuma grupā ieguva 3.vietu.

Leontijs Zubovičs šajās sacensībās izcīnīja 2 sudraba medaļas – tāllēkšanā, aizlecot 2,68m tālu un trīssoļlēkšanā ar rezultātu 5,69m.

Aivaram Mirkam 3.vieta augstlēkšanā, savukārt sieviešu konkurencē 1.vietu 800m skrējienā izcīnīja Daiga Ābola.

Informācija: Latvijas Sporta veterānu savienība, Sporta servisa centrs