4.3 °C, 4.2 m/s, 59.2 %

Sākumlapa JaunumiRenārs Dronga kļūst par Lietuvas čempionu
Renārs Dronga kļūst par Lietuvas čempionu
10/12/2018

8. decembrī Mazeiķu kultūras un sporta centrā Lietuvā, notika atklātais čempionāts svaru stieņu spiešanā guļus ar ekipējumu. Sporta kluba “Apolons” sportists Renārs Dronga kļuva par Lietuvas čempionu, bet atlēte Jana Jansone sieviešu open grupā izcīnīja 1.vietu un absolūtajā vērtējumā ieguva speciālo kausu 40 sieviešu konkurencē.

Vīriešu open grupā savā svara kategorijā par čempionu kļuva Renārs Dronga, uzceļot 242,5 kg, tādējādi uzstādot arī jaunu Latvijas rekordu svara kategorijā līdz 83 kilogramiem. Bronzas medaļu izcīnīja Artjoms Tarasēvičs. Komandai punktus deva arī Artūrs Rudjs, kurš ierindojās 4.vietā, un Agnis Briģis. Sporta kluba “Apolons”sportistu izlase 5 cilvēku sastāvā Lietuvas čempionātā komandu kopvērtējumā nokļuva 2. vietā. Kopumā turnīrā piedalījās ap 150 sportistiem.

Tāpat 8.decembrī Krimuldas sporta namā norisinājās Latvijas čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus, kurā tikās valsts stiprākās atlētu komandas. Mūsu pilsētu pārstāvēja sporta klubu “Apolons” un “Atlanti” atlēti. Trīs Jelgavas pārstāvji izcīnīja Latvijas čempiona titulu: Olga Sobačevska no kluba “Atlanti” sieviešu konkurencē, senioru grupā – kluba “Apolons” atlēti Aleksandrs Smelovs un Māris Neiders. Junioru grupā 2. vietu izcīnīja Andrejs Sobačevskis no “Atlanti”. Senioru konkurencē – klubu “Apolons” pārstāvji – Ivans Raukenas guva 2.vietu, bet Jānis Lapels 3. vietu.

Sportisti pateicas Jelgavas pilsētas pašvaldībai un Sporta servisa centram par atbalstu.

Informācija un foto: Sporta klubs “Apolons”