Sestdien sabiedriskais transports kursēs pēc darbdienas grafika

16.04.2018.

30. aprīļa darbdiena, kas iekrīt pirmdienā starp brīvdienu 29. aprīlī un svētku dienu 1. maijā, no valsts budžeta finansētajās valsts pārvaldes iestādēs ir pārcelta uz šo sestdienu, 21. aprīli. Līdz ar to autobusi un vilcieni 21. aprīlī kursēs kā darbdienā, bet pirmdien, 30. aprīlī, kā arī 1. un 4. maijā pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas grafika.

Detalizēta informācija par reģionālās nozīmes starppilsētu maršrutu reisu izpildi pieejama Jelgavas autobusu parka mājaslapā www.jap.lv.

 

Savukārt AS "Pasažieru vilciens" informē, ka arī vilcieni 21. aprīlī kursēs atbilstoši darbdienas sarakstam, līdz ar to šajā dienā būs derīgas mēneša darbdienu biļetes. Savukārt 30. aprīlī vilcieni kursēs pēc brīvdienu grafika un mēneša darbdienu biļetes nebūs derīgas. Ar papildu informāciju var iepazīties mājaslapā www.pv.lv.

 

Izmaiņas nosaka Ministru kabineta rīkojums "Par darba dienas pārcelšanu 2018. gadā". Rīkojumā visām pašvaldībām, komersantiem un organizācijām, nosakot darba un atpūtas laiku, ieteikts ievērot attiecīgo darbdienas pārcelšanu.

 

Foto - pašvaldības arhīvs.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

 

Komentāri

Lai komentētu, lūdzu autorizējies