7.6 °C, 5.7 m/s, 82.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsSieviešu volejbola komanda Latvijas čempionātā
Sieviešu volejbola komanda Latvijas čempionātā
19/02/2019

Sieviešu volejbola klubam “Jelgava/LLU” uzvara Baltijas līgas ceturtdaļfinālā. Otrā play-off kārtas spēle jau 9.martā!

2.martā Baltijas līgā tika aizvadīta pirmā play-off spēle, kurā VK Jelgava/LLU tikās ar Lietuvas komandu Alytaus “Prekyba-Parama un spraigā cīņā tika gūta uzvara ar 3:2.

VK Jelgava/LLU – Alytaus “Prekyba-Parama” 3:2 (18; -24; -21; 23; 14)

Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē – Līga Plāte 26 punkti (7 no tiem gūti ar netveramu servi), Līva Sola 20 punkti un Jana Leite 15 punkti, libero – Madara Nemme.

Nākamā play-off spēle notiks 9. martā, viesos, Lietuvā.

Savukārt, 28.februārī tika aizvadīts Latvijas čempionāts volejbolā, kur pamatturnīra pēdējā spēlē Sieviešu volejbola klubs Jelgava/LLU ar 3:0 svinēja uzvaru pār SC Mārupe volejbolistēm!

VK Jelgava/LLU – Mārupes SC 3:0 (16; 12; 16)

Latvijas čempionāta pēdējā pamatturnīra spēlē pret SC Mārupe komandu izcīnīta uzvara trīs setos!

VK Jelgava/LLU ar SC Mārupe tiksies arī ceturtdaļfināla mačos, lai cīnītos par vietu 1/2 finālā.

Šajā spēlē komandu pārstāvēja – Jana Bērziņa, Jana Leite, Līga Plāte, Kristine Dzierkale, Līva Sola, Simona Rozīte, Linda Liniņa, Alise Švarca un Madara Nemme.

Pirmā 1/4 fināla spēle gaidāma 23. martā.

Iepriekšējās spēles:

Aizvadītajās brīvdienās tika izspēlētas 2 Baltijas līgas spēles.

16.februāra cīņā pret Lietuvas komandu Tinklinio klubas “TK KAUNAS” uzvara trīs setos.

Mūsu rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē – Līga Plāte 21 punkts (no tiem 10 gūti ar netveramu servi), Līva Sola 11 punkti un Jana Leite 9 punkti, libero – Madara Nemme.

VK Jelgava/LLU – TK “Kaunas”-VDU 3:0 (13; 23; 15)

17.februāra Baltijas līgas spēlē VK Jelgava/LLU tikās ar Lietuvas līderkomandu Alytaus “Prekyba – Parama”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:1 pretinieču labā.

Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē – Līva Sola 19 punkti, Jana Leite un Līga Plāte guva pa 11 punktiem, libero- Madara Nemme.

VK Jelgava/LLU – Alytaus “Prekyba – Parama” 1:3 (-23; -13; 24; -21)

Pēc šīs aizvadītās nedēļas nogales turnīra tabulā VK Jelgava/LLU ierindojas 6. vietā un mūsu pretinieki play-off izspēlē ir turnīra tabulā esošā 3. vieta un Alytaus “Prekyba – Parama”.

PLAY-OFF spēles :

02.03.19. mājas spēle

09.03.19. spēle viesos

10.03.19. (ja nepieciešams) spēle viesos

Latvijas čempionātā VK Jelgava/LLU komandai aizvadītas 3 spēles un gūtas 3 uzvaras.

30.janvārī mūsu komandas meitenes VK Jelgava/LLU tikās ar Rīgas Stradiņa universitātes/Minusas Volejbola skolas (RSU/MVS) komandu un izcīnīja uzvaru ar pārliecinošu rezultātu 3:0

Rezultatīvākās spēlētājas šīsdienas spēlē –Līva Sola 16 punkti, Līga Plāte 11 punkti, Jana Leite 10 punkti, Madara Nemme – libero.

VK Jelgava/LLU – RSU/MVS 3:0 (19; 14; 20)

6.februāra Latvijas čempionāta spēlē izcīnīta uzvara četros setos pret Gulbenes volejbola komandu.

Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē – Kristīne Dzirkale, Līga Plāte ar 17 punktiem un Līva Sola ar 14 punktiem.

VK Jelgava/LLU – Sieviešu volejbola klubs “Gulbene” 3:1 (-22; 13; 18; 11)

14.februāra spēlē VK Jelgava/LLU tiekoties pret LLU komandu, izcīnīta uzvara trīs setos.

Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlēSimona Rozīte un Kristīne Dzierkale katrai pa 12 punktiem un Jana Leite, Līva Sola un Madara Nemme katrai pa 8 punktiem.

VK Jelgava/LLU – LLU 3:0 (19;14;13)

26.janvāra Baltijas līgas spēlē VK Jelgava/LLU tikās ar Rīgas Volejbola skolas komandu un piedzīvo zaudējumu 2:3.

Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē – Līga Plāte 21 punkts, Līva Sola 17 punkti un Kristine Dzierkale 11 punkti, libero – Madara Nemme.

VK Jelgava/LLU – Rīgas Volejbola skola 2:3 (-14; 21; -18; 18; -13).

Nākamā spēle 30. janvārī, kad Rīgā RSU Sporta kluba zāle plkst.19:30 pret RSU/MVS volejbola komandu.

24.janvāra Latvijas čempionāta spēlē Jelgavas novada sporta hallē VK Jelgava/LLU tikās ar VK MSĢ/Zeltaleja un četru setu cīņā piedzīvo zaudējumu ar 1:3.

Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē – Ilona Cehanoviča 11 punkti, Līva Sola 7 punkti, Jana Leite un Simona Rozīte katrai pa 5 punktiem, libero – Madara Nemme.

VK Jelgava/LLU – VK MSĢ/Zeltaleja 1:3 (-15; -19; 16; -18)

20.janvārī aizvadīta Baltijas līgas spēle, kura VK Jelgava/LLU izbraukumā tikās pret Daugavpils VK “miLATss” un ar rezultātu 3:2 izcīnīja uzvaru.

Rezultatīvākās spelētājas šajā spēlē LĪva Sola – 30 punkti, Līga Plāte 14 punkti un Kristīne Dzierkale 12 punkti, libero – Madara Nemme.

VK Jelgava/LLU – VK miLATss 3:2 (19; -25; -21; 20; 12)

Savukāt 19.janvāra Baltijas līgas spēlē Lietuvas pilsētā Jonavā VK Jelgava/LLU pret Lietuvas komandu TK Aušrine – KKSC izcīnīja pārliecinošu uzvaru trīs setos ar 3:0.

Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē – Līva Sola 16 punkti, Līga Plāte 12 punkti un Kristīne Dzierkale 9 punkti, libero- Madara Nemme.

VK Jelgava/LLU – TK Aušrine – KKSC 3:0 (16; 10; 22)

16.janvāra Latvijas čempionāta spēlē izcīnīta uzvara četros setos pret Latvijas Universitātes volejbola komandu! Rezultatīvākās spelētājas šajā spēlē -Līva Sola 21 punkts, Līga Plāte 15 punkti, Simona Rozīte 12 punkti, libero – Madara Nemme.

Komandu šajā spēlē pārstāvēja arī spēlētājas – Jana Leite, Jana Bērziņa, Alise Švarca, Ilona Cehanoviča un Kristīne Dzierkale.

VK Jelgava/LLU – Latvijas Universitāte 3:1 (16; 17; -18; 18)

13.janvārī VK Jelgava/LLU Latvijas čempionātā aizvadīja spraigu piecu setu cīņu ar SK Babīte komandu.

Rezultatīavākās spēlētajas šajā spēlē Līva Sola 24 punkti, Līga Plāte 18 punkti un Ilona Cehanoviča 11 punkti, libero-Madara Nemme.

Šajā spēlē komandu pārstāvēja arī spēlētājas – Jana Bērziņa, Alise Švarca, jana Leite, Simona Rozīte, Kristīne Dzirkale un Kseija Hausmane.

VK Jelgava/LLU – SK Babīte 3:2 (19; – 23; 21; -22; 18)

Informācija: VK “Jelgava/LLU”, Sporta servisa centrs